reklama

Adobe obniża cenę Creative Cloud dla fotografów

Strona główna Aktualności

O autorze

Z wykształcenia dziennikarz prasowy, prywatnie miłośnik nowych technologii, które mają ułatwiać codzienne życie. Jako niereformowalny fan rozrywki komputerowej, zaangażowany w społeczność gier Valve.

Adobe podczas konferencji Photoshop World zapowiedziało Photoshop Photography Program, czyli ofertę dopasowaną specjalnie do potrzeb fotografów. W ten sposób już niedługo będzie można wykupić członkostwo w Creative Cloud w promocyjnej cenie 9,99 dolara miesięcznie. Jest jednak mały haczyk — pakiet narzędzi zostanie zauważalnie odchudzony.

Promocyjna oferta obejmuje dostęp do:

  • Photoshop CC,
  • Lightroom 5,
  • 20 GB powierzchni w chmurze do przechowywania i współdzielenia plików,
  • serwisu Behance ProSite,
  • materiałów szkoleniowych Learn Creative Cloud,
  • przyszłych aktualizacji pakietu.

Do Photoshop Photography Program będą mogły przystąpić wyłącznie osoby, które posiadają już Photoshop w wersji CS3 lub nowszej. Dodatkowo oferta została ograniczona czasowo — będzie można z niej skorzystać tylko do 31 grudnia 2013 r. Jednocześnie Adobe podkreśla, że niższa cena zostanie utrzymana tak długo, jak konto pozostanie aktywne. W Polsce promocja ma wystartować w ciągu kilku najbliższych tygodni — nieoficjalnie mowa jest o 17 września.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić