Adobe wprowadził Lightroom 2.7

Strona główna Aktualności

O autorze

Firma Adobe udostępniła kolejną aktualizację programu Lightroom 2.7. To narzędzie przeznaczone do importowania zdjęć z kamer cyfrowych, edytowania i tworzenia zestawień katalogów zawierających wiele fotografii.

Adobe Photoshop Lightroom to program przeznaczony dla profesjonalnych fotografów. Za jego pomocą można importować, przetwarzać, jak również zarządzać materiałami. Kolejne funkcje programu to możliwość dostosowania interfejsu do wymagań użytkownika, porównywanie podobnych zdjęć, korzystając ze zbliżeń albo dostrajanie fotografii z zachowaniem wysokiej jakości. W wersji 2.7 wprowadzono obsługę zdjęć w formacie RAW importowanych z nowych aparatów - Rebel T2i Canona, Aplha A450, Lumiksa DMC-G2, a także G10, jak również Olympusa E-PL1. Mniejsze poprawki wprowadzone do Lightrooma dotyczą edycji zdjęć i katalogowania.

Obok nowej wersji Lightrooma 2.7 pojawiło się również uaktualnienie dla Camera Raw o numerze 5.7. To dodatek przeznaczony dla Adobe Photoshop umożliwiający pracę z formatem RAW. Równolegle do wersji 2, Adobe rozwija Lightrooma 3. Pod koniec marca informowaliśmy o wprowadzeniu drugiej wersji beta tego narzędzia.

Aplikację Adobe Photoshop Lightroom 2.7 można pobrać w wersji dla komputerów z systemem Windows i Mac z naszego vortalu.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSprawdź, czy możesz być astronautą. Ten test oblali nawet najlepsi