r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Adobe wydaje stabilny Flash Player dla Androida

Strona główna Aktualności

Firma Adobe ogłosiła, że do sklepu Android Market trafiła stabilna wersja Flash Playera 10.10. Dostępna jest dla smartfonów Nexus One.

Flash Player w Android Markecie przeznaczony jest dla telefonów z zainstalowaną wersja 2.2 systemu firmy Google. Mogą z niego skorzystać jedynie użytkownicy Nexusa One. Pozostałe smartfony mają preinstalowaną wersję beta Playera, dlatego też nie mogą dokonać aktualizacji. Flash Player 10.01 w wersji beta został zaprezentowany po raz pierwszy podczas konferencji I/O 2010 w maju tego roku. Adobe zapowiedział również, że podczas konferencji w San Francisco zaprezentuje stabilną wersję wieloplatformowego środowiska Adobe Air dla systemu Android. Spotkanie będzie miało miejsce w czwartym kwartale tego roku, dokładnej daty jednak nie zdradzono.

Adobe AIR umożliwia tworzenie aplikacji, które mogą być uruchamiane na różnych platformach. Dzięki tej technologii deweloperzy mogą wprowadzać gry i programy, z których będziemy korzystać nie tylko w telefonach komórkowych, ale także w komputerach. Wprowadzenie stabilnej wersji Flasha do Androida ma udowodnić, że mylił się szef firmy Apple, Steve Jobs. Jego zdaniem promowana przez Adobe technologia jest przestarzała, niebezpieczna i niedopasowana do urządzeń przenośnych.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.