Advanced Disk Cleaner Advanced Disk Cleaner 6.3

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Advanced Disk Cleaner to nieskomplikowane, a zarazem skuteczne narzędzie pomocne podczas odzyskiwania wolnej przestrzeni na dysku twardym. Z jego pomocą wyszukamy i usuniemy wszelakiego rodzaju zbędne i tymczasowe pliki tworzone przez system operacyjny i zainstalowane w nim oprogramowanie.

Program potrafi pracować w dwóch trybach - szybkiego lub dogłębnego skanowania, które w zależności od wyboru użytkownika przeprowadzają powierzchowną bądź bardziej szczegółową analizę danych zgromadzonych na dysku. Po zakończonej operacji wyszukiwania Advanced Disk Cleaner prezentuje listę pozycji możliwych do usunięcia plików, które są zbędne i zajmują jedynie cenną przestrzeń dyskową. Użytkownik posiada możliwość wskazywania typu danych jakie mają być uwzględniane podczas wyszukiwania, z kolei sam proces usuwania "śmieci" inicjowany może być zaledwie jednym kliknięciem myszki. Aplikacja wyposażona została również w harmonogram zadań, pozwalający na automatyzację procesu oczyszczania i uruchamianie go w wyznaczonym czasie.

Narzędzie daje nam możliwość bezpiecznego oczyszczania dysku z danych tworzonych przez system operacyjny (m.in. kosz, folder danych tymczasowych, pliki logów, raportów błędów) oraz popularne przeglądarki internetowe Internet Explorer, Google Chrome czy Mozilla Firefox (m.in. historia, pliki cookies, różnego rodzaju logi i dane tymczasowe itd.). Nie zabrakło również predefiniowanych konfiguracji, pozwalających dodatkowo na obsługę wielu najpopularniejszych programów użytkowych (np. BitTorrent, Gadu-Gadu, JDownloader, mIRC, Pidgin, Pokki, Skype, The Bat, Microsoft Office, Adobe Reader, Nero, Gimp, Notepad++ i wielu, wielu innych).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!