r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Advanced Onion Router 0.3.1.3

Strona główna Windows Internet i komunikacja Inne programy internetowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Advanced Onion Router to klient i serwer wirtualnej sieci komputerowej Tor (skrót od The Onion Router – stąd też nazwa opisywanego narzędzia).

Przed rozpoczęciem korzystania z Advanced Onion Router należy wiedzieć, że narzędzie jest adresowane głównie do zaawansowanych użytkowników (wymaga specjalistycznej wiedzy w zakresie działania połączeń sieciowych), choć początkujący również mogą zrobić z niego użytek, wybierając jedynie podstawowe funkcjonalności. Opisywany program, mimo szeregu dostępnych opcji konfiguracyjnych, charakteryzuje się bardzo prostym interfejsem, co pozwala na szybkie uzyskanie dostępu do poszczególnych usług.

r   e   k   l   a   m   a

Advanced Onion Router idealnie sprawdza się w sytuacji, gdy chcemy zachować bezpieczeństwo w trakcie korzystanie z sieci i jednocześnie zapewnić sobie anonimowość. Wśród obsługiwanych protokołów serwerów proxy znajdziemy: Socks5, Socks4, a także HTTP i HTTPS; możliwe jest również korzystanie z korporacyjnych serwerów proxy.

Lista wszystkich opcji, jakie zawiera Advanced Onion Router jest bardzo obszerna i obejmuje między innymi możliwość korzystania z akceleracji sprzętowej oraz skrótów klawiaturowych, jak również dodawanie wybranych adresów IP na czarną listę, banowanie wybranych routerów, filtrowanie nagłówków HTTP oraz tworzenie listy wykluczeń dla proxy i zapory ogniowej, a także dodawanie procesów do listy ulubionych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.