Advanced System Optimizer 3.9.3645.16880

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Advanced System Optimizer to rozwijany od wielu lat, bardzo popularny poza granicami naszego kraju zestaw narzędzi do optymalizacji systemów Windows XP/Vista/7/8. Zawiera ono kilkanaście użytecznych modułów przeznaczonych do m.in. usuwania zbędnych plików, defragmentowania rejestru i dysku, aktualizacji sterowników, odzyskiwania utraconych danych itp.

Oprogramowanie podzielone zostało na kilkanaście przydatnych każdemu użytkownikowi Windowsa modułów, z pomocą których możliwe jest kompleksowe optymalizowanie działania komputera, ale nie tylko. Jego głównym składnikiem jest Smart PC Care, pozwalający niedoświadczonym użytkownikom bezpiecznie oczyścić i zwiększyć wydajność swoich komputerów. Obejmuje on swoim działaniem usuwanie z dysku zbędnych plików, defragmentację dysku twardego, zwalczanie szkodników szpiegujących, oczyszczanie prywatnych danych, aktualizowanie sterowników urządzeń, a także usuwanie zbędnych wpisów i optymalizowanie rejestru systemowego.

Dla nieco bardziej zaawansowanych użytkowników twórca oferuje bogaty zestaw narzędzi, umożliwiający kontrolowane oczyszczanie i optymalizowanie komputera. Wśród nich znalazły się funkcje do oczyszczania i optymalizacji rejestru systemowego, oczyszczania, optymalizowania i wykrywania błędów na dyskach twardych, opcje dostosowywania systemu pod kątem gier komputerowych, optymalizacji pamięci czy aktualizacji sterowników. Wszystkie one pozwalają zwiększyć wydajność komputera poprzez zniwelowanie wszystkich czynników wpływających na jego spowolnienie.

Ponadto Advanced System Optimizer wyposażony został dodatkowo w inne, często bardzo przydatne narzędzia do zwalczania trojanów, komponentów malware i spyware, ochrony prywatności użytkownika, trwałego kasowania poufnych danych, szyfrowania ważnych plików, zarządzania kopiami zapasowymi istotnych dla nas dokumentów, przywracania przypadkowo utraconych danych czy też zarządzania autostartem. Program dysponuje opcją harmonogramu zadań, która umożliwia zautomatyzowanie pracy poszczególnych modułów i ich inicjowanie w wybranych terminach.

Uwaga!

  1. Wersja testowa pozwala jedynie na wykrywanie wszelakich nieprawidłowości w systemie. Nie jest możliwe natomiast ich niwelowanie.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
józef47   8 #9 14.10.2017 07:54

Czy taki dobry,mam spore wątpliwości.Posiadam LifeCam Cinema i wynalazł do niej nowsze sterowniki.no i po ptokach kamerka przestała działać potrzebne było przywrócenie systemu bo ta kamera akurat nie potrzebuje sterowników do Windows 10 ale myślę a co przetestuję,no i program ma swoje miejsce.

walgav   17 #8 19.06.2015 17:29

wolę ccleaner

dr.boczek   10 #7 09.10.2014 14:24

ja się zawsze zastanawiam kto z tych cudactw korzysta.... jak trzeba być naiwnym że coś takiego u ciebie zainstalować albo jeszcze kupić. czego przepraszam nie ma w standardowym systemie operacyjnym że trzeba go wspomagać takimi dziwadłami? Albo jak bardzo trzeba spieprzyć system żeby jeszcze coś takiego instalować. Trochę to dla mnie niepojęte bo raz coś takiego zainstalowałem, może w czasach win98 ale nie przypominam sobie że to mi w czymś pomogło. Komu pomagają takie programy?

piotr34.   7 #6 11.04.2014 15:44

Czytając komentarze dochodzę do wniosku, że nie znajomość obsługi programu jakim jest Advanced System Optimizer, skutkuje to tym o czym piszą, program jest raczej dla bardziej zaawansowanych użytkowników.

  #5 21.02.2014 09:34

Badziewie nad badziewiami.Miałem kłopoty.Na szczęście obyło się bez formatu.D..ę uratował mi darmowy ASC7 .^_^

  #4 20.02.2014 01:21

Straszna kupa, broń boże kupować. Wyniki skanowania aktualności sterowników wskazują, że user w kompie ma same starocie. Próba zainstalowania tego co pobrał ASO stawia usera przed pytaniem, czy naprawdę chce zastąpić bieżące nowsze sterowniki, pobranymi starszymi wersjami :D
Poza tym totalne pomyłki w pobranych sterownikach: do touchpada Elantech pobiera sterowniki Synaptics albo mimo, że w lapku jest nVidia, to ściąga stery Catalyst :D stery nVidii też ściąga a Catalysty po to żeby z ich paczki (ponad 100MB) wyciągnąć niby jakiś sterownik do mobo. Dajcie spokoj z tym dziadostwem. 40 dolarów za to coś? Za darmo są lepsze narzędzia.

memnon   8 #3 18.02.2014 14:42

Dzisiaj za darmo : http://giveaway.glarysoft.com/ .

akorn   2 #2 23.12.2013 14:13

Według @Mis1 program służy do niszczenia systemu. Nie wiem czy to antyreklama czy nie umiejętność posługiwania się komputerem, bądź programem. Na moim systemie nie wyrządził żadnych szkód, działa bardzo dobrze, a ponadto przed każdą operacją np. czyszczenie rejestru z niepotrzebnych wpisów tworzy punkt przywracania systemu, więc zawsze można wrócić do poprzedniego stanu.

  #1 30.07.2013 01:21

Nie polecam tego programu.zablokował mi cały system windows 7HP.64bi.na 2 komputerach.nie mozna go odinstalowc z systemu.trzeba przeinstalowac na nowo cały syntem.wgrac.do bani program.niszy cały sytem.wykasowuje sterowniki.nie mozna uruchomic kompa.