r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Advanced SystemCare 4 z nowym silnikiem

Strona główna Aktualności

O autorze

Ukazała się najnowsza wersja programu do szybkiej optymalizacji systemu Windows. Advanced SystemCare 4.0 został między innymi wyposażony w nowy silnik przyśpieszający pracę programu.

Advanced SystemCare 4.0 to aplikacja przeznaczona do czyszczenia, naprawy i dodatkowej ochrony systemu Windows. Oferuje takie funkcje jak wyszukiwanie i rozwiązywanie problemów związanych z błędnymi wpisami w rejestrze, naprawianie konfiguracji systemu, usuwanie komponentów szpiegowskich i reklamowych z komputera czy zwalnianie miejsca na dysku poprzez kasowanie zbędnych plików. Właśnie ukazała się najnowsza, bezpłatna wersja programu.

W wydaniu 4.0 program został wyposażony w nowy silnik, którego zadaniem jest przyśpieszenie pracy. Odświeżono też gruntownie interfejs użytkownika, jak również skórki przeznaczone do zmiany wyglądu programu. Kolejne zmiany to uproszczenie korzystania z programu i nowe funkcje. W sumie wprowadzono ponad 20 narzędzi, które mogą przydać się użytkownikom do optymalizacji systemu. W najnowszej wersji programu pojawiła się też możliwość ochrony przed lukami bezpieczeństwa i monitorowanie pracy komputera. Oprócz darmowej wersji, Advanced SystemCare 4.0 dostępny jest również w wydaniu Pro (13 dolarów).

r   e   k   l   a   m   a

Advanced SystemCare 4.0 można pobrać z naszego portalu. Narzędzie dostępne jest w dziale PROGRAMY -> Narzędzia -> Pakiety narzędziowe.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.