r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Advanced SystemCare PRO 11.1.0.196

Strona główna Windows Narzędzia Pakiety narzędziowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Advanced SystemCare PRO to komercyjna odmiana bardzo popularnego narzędzia służącego do przeprowadzania kompleksowej optymalizacji systemu Windows. Nie jest to jedyne zadanie realizowane przez ten pakiet: umożliwia on odzyskiwanie danych, ochronę przed wirusami, a także automatyczne pobieranie wszystkich niezbędnych sterowników.

Program oferuje kilka modułów odpowiedzialnych za utrzymanie systemu Windows w dobrej kondycji. Za pomocą jednego kliknięcia użytkownik może skorzystać z automatycznej diagnozy, podczas której program wyszukuje oprogramowanie szpiegujące, naprawia rejestr, usuwa z komputera ślady naruszające prywatność, usuwa niepotrzebne pliki tymczasowe i błędne skróty, a także naprawia popularne problemy z Internetem. Użytkownik może samodzielnie zdecydować o tym, jakie elementy mają być sprawdzone.

r   e   k   l   a   m   a

Produkt firmy IObit zawiera także dodatkowe narzędzia służące do ochrony komputera – podstawowe odpowiada za utrzymywanie oryginalnej lub ustawionej przez użytkownika strony startowej i nie pozwala na jej zmianę np. niechcianemu oprogramowaniu. Pakiet chroni także przed zagrożeniami związanymi z przeglądarkami, potrafi usuwać instalowane automatycznie wtyczki i paski narzędziowe. Z jego poziomu wyłączymy także funkcje systemu (np. Telnet), których dostępność wiąże się z osłabieniem bezpieczeństwa. Wyłączyć można wszystkie jednocześnie lub wybierając pojedyncze usługi ręcznie. Znajdziemy tu dodatkowo komponent Turbo Boost, odpowiedzialny za przyśpieszanie pracy komputera i dostosowywanie go do np. wymagających gier.

Wymagający użytkownicy powinni zerknąć do zakładki „Narzędzia”, w której znajdują się opcje dodatkowe. Dzięki nim możliwe jest usuwanie programów i pozostałości po nich, „inteligentne” defragmentowanie dysku, sprawdzanie integralności partycji, przywracanie omyłkowo usuniętych danych, a także niszczarka plików. Dzięki Advanced SystemCare PRO bez problemu odnajdziemy też duplikaty plików i puste foldery. Wersja komercyjna umożliwia wykorzystanie dodatkowych opcji jak np. czyszczenie pamięci RAM, optymalizacja działania połączenia internetowego, dokładne czyszczenie dysku i rejestru.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Udawano ze wszystko działa
Wszystko
ocena użytkownika

Nie polecam tego programu , jestem doświadczonym użytkownikiem systemu Windows i po kilku próbach podjętej optymalizacji mój system zaczął szwankować. Optymalizacja dysków od razu komputer zaczął wolno chodzić mam dysk SSD, Optymalizacja rejestru to musiałem naprawić i dobrze ze zrobiłem kopie bez tego było ciężko ratować. nie spotkałem się z czymś takim. Odradzam instalowania jakichkolwiek programów do optymalizacji systemu.

22.07.2017 23:19 | Recenzja do wersji 10.3.0.740
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

0 nowych
  #30 19.01.2018 16:55

Program jest bardzo w porządku, korzystam na codzień i nie mam żadnych problemów. Owszem Malwarebytes Anti-Malware rozpoznaje w nim komponenty Pop-up(reklamy iobit i downloadery reszty softu iobit ) ale tylko ten program tak ma. Żaden inny program antywirusowy nic złego nie rozpoznaje. Jeśli ktoś się boi, że program coś pobierze z sieci, to należy go zablokować w firewallu a także wszystkie inne moduły i komponenty, które instalują się razem z nim. Program nie miesza w systemie ale może jak każdy soft tego typu. Większość opcji automatycznych jest bezpieczna dla użytkownika i nie uszkodzi systemu. Wystarczy poświęcić 5 minut na konfigurację i wyłączyć kilku zbędnych lub irytujących Nas funkcji tego softu, ale potem automatyczna konserwacja Windows działa bez zarzutu. Zamienniki tego programu to TuneUP od AVG i Winoptimizer od Ashampoo.

józef47   8 #29 10.01.2018 15:00

Wszystko pasuje ale jest już wersja 11.1.0.198 !

horkos   14 #27 29.06.2016 00:17

Co wersja dalej to gorzej z tym programem.. Najlepiej CCleaner (bezpieczny) i defragmentator dysku (Defraggler) i ok.

Zero Ghost   16 #26 12.05.2016 20:25

Do wzięcia jest wersja pro ,osobiście nie polecam żadnego softu tej firmy w związku z niemiłymi przygodami jakich mi dostarczył ,jednakże trafiają się osoby zadowolone z ASC , do skorzystania z promo ,konieczne jest posiadanie jakiegoś programu firmy Auslogics w wersji pro ,po kliknięciu na Get It now for free ,konieczne jest wpisanie klucza tego programu ,lewe z sieci nie zadziałają ,soft musi być zainstalowany na waszym kompie inaczej weryfikacja będzie negatywna http://www.giveaway-club.com

maciekk26   14 #25 02.05.2016 11:05

W PC Formacie jest pełna wrsja na rok

bezrobotnyronaldo   3 #24 22.02.2016 05:39

@qwerty_2: zakładka Przyspiesz i Dokładna optymalizacja tam nie ma wszystkie przetłumaczone jakbyś mógł to przetłumacz i daj linka do pobrania z góry dzięki

Autor edytował komentarz.
  #21 20.11.2015 13:46

Uważajcie z tym programem, bo mogą być problemy z systemem, które trudno rozwiązać. Mnie pomógł RefreshPC. Najlepiej ręcznie wyłączyć zbędne usługi i procesy, a system czyścić bezpiecznym CCleanerem. Pozdrawiam!

FreeWare_RK   21 #20 20.11.2015 13:02

@80mentor: Ja robię bardzo często pełną optymalizację i nie rozwaliło mi systemu ani razu. Mam wersję PRO ale po optymalizacji wyłączam bo dużo bierze RAM'u i nie ma potrzeby by realtime działał.

Dementor   37 #19 10.11.2015 20:48

@Anonim (niezalogowany): Jestem ciekaw czy kompleksowa optymalizacja tym programem XP nie grozi rozwaleniem systemu. Tym bardziej jak pobiorę promo z jakiejś zagranicznej strony.

  #18 16.10.2015 18:47

Ten program naszpikowany jest aplikacjami typu junkware (PUP). Gdata uniemożliwia jego zainstalowanie a jeśli nawet wyłączy sie av na chwilę to i tak po zainstalowaniu program av nie pozwala na uruchomienie.

  #17 16.10.2015 14:05

W nowym wydaniu komputer swiat pełna wersja tego programu jak i wise care 365 i 15 -cie innych .

kolesmaniek   1 #16 19.04.2015 15:47

Legalnie i za free wersja PRO 8.2 na tej stronie:

http://www.giveawayoftheday.com/

Ostatni Mohikanin   29 #15 12.04.2015 08:40

Program na chwilę obecną kosztuje 17 €. Laik może i zapłaci, ale ktoś, kto wie, co mniej więcej w trawie piszczy, skorzysta z darmowej wersji, doczyta co nieco, pogrzebie tu i ówdzie i będzie równie zadowolony. A jak by nie patrzeć 17 € w kieszeni.

Szekspeer   4 #14 12.01.2015 00:10

@cephei: no to buzi !

  #13 29.12.2014 09:58

Chyba firma zaczęła rozszerzać horyzonty


http://www.macbooster.org
http://www.macbooster.net

Autor edytował komentarz.
cephei   13 #12 26.11.2014 22:33

@Szekspeer : Ooo...musi co jakiś prawak...wszędzie widzi pedałów:) Dewiancie? Hmmm...ciekawe to...naprawdę osobliwe. Stwierdziłeś to po moim którymś zdaniu czy tak próbujesz zgadnąć w ciemno? Moją orientację stwierdziłeś także na podstawie tylko Tobie znanych dziwnych spostrzeżeń czy takie zboczenie, bo często grywasz w LOTTO? Poza tym pedał równa się dla Ciebie dewiant? Typowe dla rzeczonych prawaków...nikt tego nie stwierdził, ale wy macie inne badania prowadzone przez uczonych księży :) Dość osobliwym jest też fakt, że dostrzegłeś tutaj jakiś mebel przy którym ty rzekomo siedziałeś, a ja się do niego bezczelnie przysiadłem nieproszony. Jesteś niesamowicie specyficznym osobnikiem.

Szekspeer   4 #11 26.11.2014 19:42

@cephei: gon sie pedale - nie prosilem cie do stolu dewiancie - szukaj glupich w familii.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.