Advanced Task Killer Advanced Task Killer

Strona główna Android Narzędzia Menedżery zadań
Pobierz program
lub zeskanuj:

Advanced Task Killer to program, którego głównym zadaniem jest wyłączanie aplikacji działających w tle i utrzymywanie możliwie wysokiego poziomu pamięci RAM urządzenia. Przyczynić się to może do wydłużenia pracy baterii oraz przyspieszenia telefonu.

W pamięci RAM urządzenia podtrzymywane są niektóre procesy działające w pamięci podręcznej, przez co możliwy jest szybszy dostęp do tych aplikacji. Aby wyłączyć dany proces wystarczy wyjść z aplikacji, lub przejść do zarządzania uruchomionymi usługami w ustawieniach. Popularne „task killery” dają możliwość przerwania procesu za pomocą jednego przycisku. To jest właśnie główna funkcja tego programu. Aplikacja może też sama troszczyć się o zamykanie procesów – możliwe jest ustalenie jednego z trzech profili. Dostęp do funkcji aplikacji możliwy jest także z poziomu widżetów.

Przy użyciu task killerów trzeba mieć na uwadze, iż system Android w przeciwieństwie na przykład do rodziny Windows zarządza RAM-em w inny sposób. Używany z rozwagą task killer pomoże utrzymać system w dobrej kondycji przez długi czas.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!