r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Aerena - Clash of Champions

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki

Aerena - Clash of Champions to świetna sieciowa gra arenowa łącząca w sobie dodatkowo elementy gier RPG oraz strategii.

Akcja osadzona została w komiksowym, futurystycznym świecie, w którym priorytet dla wszystkich stanowi Aether – nowo odkryta substancja stanowiąca przełom w dziedzinie wznoszenia się i przebywania w przestworzach. To właśnie o nią w trakcie rozgrywki trwa zaciekła walka pomiędzy zespołami zbudowanymi po kilku super bohaterów do wyboru.

r   e   k   l   a   m   a

Podpływając na specjalnych statkach pod wyznaczone areny walczą oni ze sobą o dominację i o wspomniany wcześniej Aether. Zanim jednak do tego dojdzie przygodę z grą rozpoczynamy od rywalizacji z przeciwnikami sterowanymi przez sztuczną inteligencję.

Istotą każdej rozgrywki jest prawidłowy i adekwatny do konkretnych warunków wybór bohaterów wchodzących w skład naszego zespołu. Każda z postaci posiada odmienne zdolności bojowe jak i taktyczne oraz unikalny styl walki i działania.

Możliwość współzawodnictwa z innymi graczami, ciekawa sceneria, dynamika, wysoka grywalność oraz animacje nadające nie tylko groteskowego posmaku, ale uwydatniające najważniejsze, indywidualne cechy naszych bohaterów sprawiają, że tytuł powinien przypaść do gustu wielu weekendowym graczom i nie tylko.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Aerena – Clash of Champions na weekend

0
ROZRYWKA 29.08.2014 | Rafał Szramowiat

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Aerena – Clash of Champions – świetną sieciową grę arenową łączącą w sobie dodatkowo elementy gier RPG oraz strategii. Akcja osadzona została w komiksowym, futurystycznym świecie, w którym priorytet dla wszystkich stanowi Aether – nowo odkryta substancja stanowiąca przełom w dziedzinie wznoszenia się i przebywania w przestworzach. To właśnie o nią w trakcie rozgrywki trwa zaciekła walka pomiędzy zespołami zbudowanymi po kilku super bohaterów do wyboru. Podpływając na specjalnych statkach pod wyznaczone areny walczą oni ze sobą o…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Dementor   37 #3 27.03.2016 01:02

Graficznie zjawiskowa, u mnie śmiga bez problemu :p

darek719   41 #2 24.10.2015 10:22

Dużo zajmuje ale wygląda ciekawie, graficznie zjawiskowa :)

Autor edytował komentarz w dniu: 15.04.2016 16:07
walgav   17 #1 19.06.2015 17:36

trzeba zobaczyć czy warta miejsca na dysku :P

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.