reklama

Aeria Games zapowiada F.E.A.R. Online w modelu Free-2-Play

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Warner Bros. po mało udanej trzeciej części gry F.E.A.R. o dziwo nie wrzucił marki do archiwum zapomnianych opowieści, a oddał ją w ręce Aeria Games, specjalizującego się w produkcjach w modelu Free-2-Play. Pod skrzydłami tego wydawcy koreański zespół Inplay Interactive przygotowuje darmową strzelankę F.E.A.R. Online. Będziemy nie tylko czaić się na przeciwników w mroku, ale też gdzieś w tle przemknie nam nieraz złowieszcza Alma.

Ruszyły zapisy do testów beta produkcji, która zaoferować ma wiele ciekawych trybów rozgrywki zespołowej. Poza zwyczajnym wybijaniem się reprezentantów Armacham Technology Corporation oraz oddziału F.E.A.R., pobawimy się również m.in. w opętywanie innych. Na start dostaniemy 10 usłanych trupami i umazanych krwią map. Dzieło ma też fabularnie nawiązywać do kontynuacji, czyli Project Origin, oferując scenariusze skrojone pod współpracę graczy. Na razie nie wspomina się jeszcze o planowanym terminie premiery, nawet takim czysto orientacyjnym.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić