r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Aeria Games zapowiada F.E.A.R. Online w modelu Free-2-Play

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Warner Bros. po mało udanej trzeciej części gry F.E.A.R. o dziwo nie wrzucił marki do archiwum zapomnianych opowieści, a oddał ją w ręce Aeria Games, specjalizującego się w produkcjach w modelu Free-2-Play. Pod skrzydłami tego wydawcy koreański zespół Inplay Interactive przygotowuje darmową strzelankę F.E.A.R. Online. Będziemy nie tylko czaić się na przeciwników w mroku, ale też gdzieś w tle przemknie nam nieraz złowieszcza Alma.

Ruszyły zapisy do testów beta produkcji, która zaoferować ma wiele ciekawych trybów rozgrywki zespołowej. Poza zwyczajnym wybijaniem się reprezentantów Armacham Technology Corporation oraz oddziału F.E.A.R., pobawimy się również m.in. w opętywanie innych. Na start dostaniemy 10 usłanych trupami i umazanych krwią map. Dzieło ma też fabularnie nawiązywać do kontynuacji, czyli Project Origin, oferując scenariusze skrojone pod współpracę graczy. Na razie nie wspomina się jeszcze o planowanym terminie premiery, nawet takim czysto orientacyjnym.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.