Aeries for Twitter 2015.113.2053.4525 Beta

Strona główna Windows Phone Internet i komunikacja
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aeries to nieoficjalny klient serwisu społecznościowego Twitter. Aplikacja pozwala na śledzenie wpisów znajomych, interakcji oraz dodawania własnych tweetów. Integruje się z systemowym menu udostępniania.

Konstrukcja aplikacji nie odbiega od innych programów tego typu. Ekran główny składa się z zakładek, których kolejność możemy edytować. Dodatkowo w ustawieniach możemy wybrać, które z nich mają być widoczne. Zabrakło opcji dodawania własnych na podstawie menu wyszukiwania. W przypadku powiadomień o interakcjach trzeba pamiętać o ograniczonym API Twittera dla aplikacji nieoficjalnych.

W przypadku wszystkich kolumn Aeries zapamiętuje gdzie zakończyliśmy przeglądanie i następnym razem zacznie od tego samego miejsca. W przypadku dłuższej przerwy brakuje przycisku przeniesienia na sam początek strumienia wiadomości. Niestety zakładki są kompatybilne tylko z tą aplikacją, nie synchronizują się z innymi, przez co są bezużyteczne gdy z Twittera korzystamy na kilku urządzeniach.

Aeries posiada spore możliwości konfiguracji zarówno wyglądu jak i działania. W przypadku wyświetlanych grafik wspiera serwisy nieobsługiwane przez oficjalne aplikacje, takie jak np. Instagram. Interfejs programu choć ciekawie pomyślany wymaga czasu i wprawy, nie wszystkie zastosowane w nim rozwiązania są intuicyjne. Na chwilę obecną Aeries dostępny jest za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRecenzja Xiaomi Mi Mix 2S. Naprawdę świetnie, ale jeszcze bez perfekcji