r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Aerize Explorer Pro 8.1.0.485

Strona główna Windows Phone Narzędzia

Menadżer plików korzystający z nowych możliwości jakie zaoferował autorom aplikacji Windows Phone 8.1. Poza zestawem standardowych opcji posiada kilka ciekawych rozwiązań, które sprawiają że Warto mu się przyjrzeć.

Galeria programu

Pierwszą zaletą jest brak obowiązkowych folderów grafika/muzyka/dokumenty itp. Są one automatycznie przypięte w wielu innych aplikacjach. Tutaj, sami wybieramy co chcemy widzieć w drzewie folderów. Niestety zabrakło wsparcia dla popularnych chmur.

Kolejną zaletą jest możliwość edycji wielkości ikony plików. To również stanowi problem w wielu konkurencyjnych programach. Dzięki możliwości wybrania małych ikon, na naszym ekranie mieści się znacznie więcej treści, co w tego typu aplikacjach jest bardzo istotne. Aerize Explorer Pro obsługuje poziomy i pionowy tryb pracy.

Poza standardowym zestawem opcji takich jak kopiowanie, przenoszenie, zmiana nazwy, kasowanie oferuje nam szybki pogląd plików, a także możliwość zabezpieczenia startu aplikacji hasłem. Daje to tylko iluzoryczne poczucie bezpieczeństwa, ale jeżeli w systemie nie posiadamy żadnego innego programu do przeglądania plików, może być pomocne.

Program dostępny jest w wersji darmowej oraz edycji Pro, czyli płatnej. Na pewno stanowi ciekawą alternatywę dla innych programów tego typu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Aerize Explorer Pro: dobry menadżer plików dla Windows Phone w promocji za darmo

23
OPROGRAMOWANIE 04.12.2014 | Paweł Piskurewicz

Wraz z premierą Windows Phone 8.1 Microsoft udostępnił API, które pozwalała na tworzenie funkcjonalnych menadżerów plików. Od tego czasu w sklepie pojawiło się sporo mniej lub bardziej przydatnych aplikacji tego typu. Jedną z ciekawszy jest Aerize Explorer Pro, który obecnie dostępny jest w promocji. Z okazji miliona pobrań aplikacji autorzy postanowili udostępnić Aerize Explorer Pro za darmo. Co oferuje nam ten menadżer? Wśród standardowych opcji znajdziemy wsparcie dla plików przetrzymywanych w pamięci urządzenia i na karcie SD. W przeciwieństwie do wielu innych programów nie ma na stałe…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.