Aerize Explorer Pro Aerize Explorer Pro 8.1.0.485

Strona główna Windows Phone Narzędzia
Pobierz program
lub zeskanuj:

Menadżer plików korzystający z nowych możliwości jakie zaoferował autorom aplikacji Windows Phone 8.1. Poza zestawem standardowych opcji posiada kilka ciekawych rozwiązań, które sprawiają że Warto mu się przyjrzeć.

Pierwszą zaletą jest brak obowiązkowych folderów grafika/muzyka/dokumenty itp. Są one automatycznie przypięte w wielu innych aplikacjach. Tutaj, sami wybieramy co chcemy widzieć w drzewie folderów. Niestety zabrakło wsparcia dla popularnych chmur.

Kolejną zaletą jest możliwość edycji wielkości ikony plików. To również stanowi problem w wielu konkurencyjnych programach. Dzięki możliwości wybrania małych ikon, na naszym ekranie mieści się znacznie więcej treści, co w tego typu aplikacjach jest bardzo istotne. Aerize Explorer Pro obsługuje poziomy i pionowy tryb pracy.

Poza standardowym zestawem opcji takich jak kopiowanie, przenoszenie, zmiana nazwy, kasowanie oferuje nam szybki pogląd plików, a także możliwość zabezpieczenia startu aplikacji hasłem. Daje to tylko iluzoryczne poczucie bezpieczeństwa, ale jeżeli w systemie nie posiadamy żadnego innego programu do przeglądania plików, może być pomocne.

Program dostępny jest w wersji darmowej oraz edycji Pro, czyli płatnej. Na pewno stanowi ciekawą alternatywę dla innych programów tego typu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!