r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Aero Glass for Win8.1+ 1.4.1

Strona główna Windows Akcesoria Rozszerzenia i powłoki pulpitu
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Aero Glass for Win8.1+ to zestaw bibliotek do wstrzyknięcia w menedżer okien Windows, który pozwala na dodanie do nich funkcji Aero Glass (przezroczystość okien). Narzędzie nie modyfikuje żadnych plików systemowych, a wprowadzenie wspomnianego efektu do środowiska operacyjnego odbywa się poprzez jego renderowanie z użyciem natywnego urządzenia Direct3D.

Galeria programu

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Windows 10 może wyglądać jak Windows 7. Jak dostosować interfejs?

181
OPROGRAMOWANIE 10.12.2015 | Adam Golański (eimi)

Te wszystkie zagrożenia dla prywatności i problemy techniczne związane z Windowsem 10 nie powstrzymały wzrostu popularności nowego systemu. Choć dzieje się znacznie bardziej opornie, niż Microsoft by chciał, „dziesiątka” idzie do góry. Wśród naszych Czytelników jest już drugim co do popularności systemem operacyjnym, wyprzedza ją tylko Windows 7, przez wiele osób uważane za najlepsze „okienka” w dotychczasowej historii Microsoftu. Skoro najlepsze, to po co zmieniać na gorsze? Czas jednak idzie nieubłaganie do przodu, ulepszeń technicznych Windows 10 nie przeniesiemy do Windowsa 7 – ale można…

Recenzje użytkowników

prosty w użyciu
brak zauważalnych problemów
ocena użytkownika

Prosty i lekki program który dodaje przezroczystość okien w systemie Windows 8.1. Nie zauważyłem żadnych problemów związanych z działaniem programu. Cel zrealizowany a system jak narazie działa bez zarzutów.

22.04.2016 19:24 | Recenzja do wersji 1.4.1

Komentarze

0 nowych
Polski Arrow YT   1 #3 09.12.2016 19:27

Proszę o pomoc kogokolwiek! Mam problem bo przyciski; minimalizowania i przywrócenia w dół zamieniły się miejscami, a przycisk zamknięcia w ogóle nie wiem co przypomina.

  #2 27.12.2015 00:58

@adamo000: Mam ten sam błąd. Przy każdym uruchomieniu systemu się pojawia, zaś wygląd rzycisków minimalizacji i maksymalizacji są popsute.

Na stronie producenta jest wersja 1.4.5 i niby działa, aczkolwiek średnio współpracuje z Windows 7 Theme, dość dużo błędów graficznych... Do tego paskudny watermark.

adamo000   12 #1 13.12.2015 11:39

W Windows 10 wyświetla się błąd o niewłaściwym podłączeniu do funkcji WDM i prośbie o ściągnięciu właściwego pliku ze znakami ze strony Microsoft.
Poza tym podczas oglądania filmów występuje napis więc póki co średnio polecam :)

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.