reklama

Aero2 wraca z najtańszym pre-paidem na rynku telefonii komórkowej

Strona główna Aktualności

O autorze

Hodowca maszyn wirtualnych i psów, poza tym stary linuksiarz, bonvivant i śmieszek. W 2012 roku napisał na DP o algorytmie haszowania Keccak i wciąż pamięta, jak on działa.

Aero2 znacie przede wszystkim jako dostawcę usługi BDI, tzw. Bezpłatnego Dostępu do Internetu, który swego czasu cieszył się niemałą popularnością. Jego gwiazda nieco przygasła po tym, gdy korzystanie z BDI stało się raczej nieprzyjemne – kto chciałby co godzinę rozwiązywać test CAPTCHA? Firma chce teraz przypomnieć się klientom. Wchodzi na rynek z nową usługą a2mobile, przekształcając się w praktyce w nowego operatora komórkowej telefonii pre-paid.

Jesteśmy w stanie zbudować bardzo silną pozycję na rynku. Będziemy kierować swoją ofertę do wszystkich. To co nas wyróżnia to cena – chcemy być najtańsi – twierdzą przedstawiciele Aero2, i patrząc na ich cennik można się z tą opinią zgodzić.

Podstawowy cennik jest płaski. Minuta rozmowy, jeden SMS i 1 MB wycenione zostały na 18 groszy. W pakietach jest oczywiście znacznie taniej, dlatego zaoferowano:

- Pakiet Zacny za 8 zł, który zapewnia rozmowy i SMS-y w sieci bez limitu, 50 minut darmowych rozmów poza sieć, 50 SMS-ów poza sieć, oraz 300 MB ruchu internetowego,

- Pakiet Obfity za 19 zł, który zapewnia rozmowy i SMS-y w sieci bez limitu, 100 minut darmowych rozmów poza sieć, 100 SMS-ów poza sieć i 5 GB ruchu internetowego,

- oraz pakiet Syty za 25 zł, w którym dostaniemy rozmowy i SMS-y na komórki bez limitu, 100 minut darmowych rozmów na telefony stacjonarne i 10 GB ruchu internetowego.

Do tego za 15 zł można kupić pakiety rozszerzające. Jeden to 5 GB ruchu internetowego, drugi to rozmowy i SMS-y bez limitu oraz 100 darmowych minut na telefony stacjonarne.

Aero2 podkreśla, że każde doładowanie konta przedłuża ważność o 2 lata. Starter zamówić można za 8 złotych, w to wchodzi bezpłatna dostawa karty kurierem. Atutem dla podróżników ma być też wykorzystanie mechanizmu Wi-Fi Calling, pozwalającego przebywającym w zasięgu Wi-Fi dzwonić po stawkach krajowych.

Więcej znajdziecie na stronach a2mobile. Numer przenieść można bezpośrednio przez Internet. Choć za sprawą ustawy antyterrorystycznej atrakcyjność prepaidów odczuwalnie zmalała, wciąż na pewno są chętni na taki sposób rozliczeń z operatorem. Dla nich oferta Aero2 powinna się okazać naprawdę atrakcyjną.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić