AeroBlend AeroBlend 1.81

Strona główna Windows Akcesoria Rozszerzenia i powłoki pulpitu
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

AeroBlend to narzędzie, które automatycznie dostosowuje kolorystykę interfejsu i kompozycji systemu Windows 7 do aktualnie wyświetlanej na pulpicie tapety. Opcjonalnie barwa Windows Aero zmieniana może być również na podstawie ikony lub zawartości aktywnej aplikacji.

Program skierowany jest do tych użytkowników, którzy dbają o estetykę wyglądu systemu Windows. Pozwala ona na samoczynną zmianę kolorystyki interfejsu Aero na podstawie jednego ze zdefiniowanych w opcjach konfiguracyjnych źródeł. Modyfikacjom poddawane są takie elementy środowiska operacyjnego jak np. kolorystyka paska zadań czy paska tytułowego i obramowania okien.

AeroBlend stanowi doskonałe uzupełnienie aplikacji do automatycznej zmiany tapety. Oferuje ono możliwość dostosowywania intensywności kolorów oraz zastosowanie płynnej animacji podczas wprowadzania zmian. Takie połączenie zapewnia, iż podczas każdej zmiany tapety kolorystyka kompozycji Aero będzie się do niej samoczynnie dostosowywać.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!