After Burner 3D

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program

After Burner 3D to uproszczony symulator lotu samolotem odrzutowym. Akcja gry toczy się na wodach północnego Pacyfiku. Lotniskowiec AB 3D (:-)) wykonuje rutynowy patrol wysyłając w tym celu w przestrzeń powietrzną jednego ze swoich zaufanych i sprawdzonych pilotów...

Jak łatwo się zapewne domyślić, tym pilotem okazuje nikt inny jak właśnie Ty. Tego dnia zwykły oblot zamienia się w prawdziwe piekło. Chordy obcych, uzbrojonych po zęby maszyn nadlatują z każdej niemalże strony. Przez pokładowe radio wzywasz posiłki, ale nieoczekiwana awaria sprzętu uniemożliwia kontakt z bazą. Teraz już wiesz, że jesteś zdany jedynie na siebie...

After Burner 3D prezentuje przyzwoitą oprawę graficzną oraz dźwiękową. Duża grywalność i dynamika gry sprawia, że nie znudzi się ona nam szybko, a łatwość w pilotowaniu odrzutowca automatycznie przekłada się na skuteczność i celność oddawanych strzałów.

Wraz z kolejnymi układami wzrasta poziom trudności. Pojawia się coraz więcej maszyn przeciwnika i to nie tylko w powietrzu, ale również na ziemi. Niektóre z nich naprawdę potrafią napsuć krwi i należy się mocno nagimnastykować, aby ominąć ostrzał z obu obszarów jednocześnie.

Trzeba przyznać ponadto, iż odnotowane najwyższe wyniki poprzednich graczy zasługują na najwyższe uznanie. Wielomilionowe punktacje mówią same za siebie. Czy jesteś w stanie choćby zbliżyć się do nich?

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

brak
nie działa. instalator w dziwnym języku
ocena użytkownika
29.05.2016 13:16

kał.
nie działa.
jakiejś biblioteki brak. nie obchodzi mnie to. nie działa po instalacji i już. gracz nie ma się interesować jakie biblioteki ma a jaki nie itd.