r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Agar.io 1.5.3

Strona główna Android Gry Zręcznościowe
Pobierz program w oficjalnym sklepie Google Play
lub zeskanuj:

Agar.io to bardzo prosta gra zręcznościowa, która zyskała sporą popularność, głównie dzięki wersji przeglądarkowej. Wydanie mobilne pozwala cieszyć się zabawą w każdej dogodnej chwili.

Galeria programu

Zasady Agar.io są proste. W grze przejmujemy kontrolę nad plamą, której zadanie polega na ciągłym powiększaniu rozmiary oraz przetrwaniu. Aby rosnąć w siłę musimy zbierać rozsiane na planszy plamy, ale także pochłaniać innych, mniejszych graczy. To działa w obie strony, tak więc sami także musimy uważać, aby nie stać się częścią innego, większego gracza.

Im większy rozmiar ma nasza plama tym wolniej się porusza, to pomaga w przetrwaniu nowym graczom. Rozgrywka w Agar.io odbywa się online na losowych, ograniczonych planszach. Nie ma to rozbudowanych trybów zabawy, wzmocnień itp.

Oprawa graficzna Agar.io jest bardzo minimalistyczna. Pole walki przypomina kartkę z zeszytu. Gra dostępna jest za darmo, tak więc co pewien czas natrafimy na reklamy. Nie uprzykrzają one jednak zabawy. Agar.io to idealna propozycja dla wszystkich fanów gier zręcznościowych. Ogromna społeczności sprawia, że zawsze jest na kogo polować i przed kim uciekać.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 23.10.2016 14:36

Nie wiedzialem ze nie wolno sie kryc w zielonych kolkach, krylem sie i mnie wylano z gry.

StarterX4   10 #1 12.09.2015 17:47

Co do samej gry ogółem... Fajna, ale mitos.is lepsze (Steam/Android/iOS) :)

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.