Age of Conan: Unchained

Strona główna Windows Gry RPG i MMO
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Bardzo często gry, które debiutowały jako komercyjne produkcje, zmieniają model na Free-2-Play i nie inaczej było z Age of Conan: Unchained. Aby móc mierzyć się z bardzo silną konkurencją na rynku MMO, tytuł musiał postawić na zwiększenie liczby graczy w świecie wyciągniętym z literatury oraz filmów. Dzięki temu ruchowi szybko i dużo mocniej rozreklamowano możliwość wcielania się w barbarzyńskich osiłków.

Stworzonym od podstaw bohaterem poruszać się będziemy po mrocznej, ale zarazem malowniczej krainie Hyboria. Do wyboru są cztery rasy dla nowej postaci, a od nich zależeć będzie dostęp do klas, typu zabójca, szaman czy templariusz. Rozwój herosa odbywa się oczywiście głównie poprzez udział w walkach. Sam system wymierzania ciosów stale przechodził zmiany i ostatecznie daje opcje niedostępne nigdzie indziej.

Gra stawia na dynamiczną akcję. Ciosy zadawać można pod różnymi kątami, łącząc je w łańcuszki, które jeszcze skuteczniej powalają przeciwników. Do tego dorzucono tryb, w którym kamera przechodzi zza pleców postaci do jej głowy, czyli w FPP. To zwiększa atrakcyjność starć jeden na jeden. Naturalnie na prządku dziennym jest też łączenie się w zorganizowane bandy, aby wspólnie rozbić inną lub pokonać większego potwora.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Procesor Intel Pentium 4 3.0 GHz
  • 2 GB RAM
  • Karta graficzna NVIDIA GeForce 5800 lub AMD Radeon 9800

Uwaga!

W celu instalacji gry należy pobrać program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi, których możemy między innymi np. zapraszać do rozgrywki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!