r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Age of Mythology: Extended Edition w maju na Steam

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Jeżeli tak jak ja często tęsknicie za grami strategicznymi sprzed lat to z uśmiechem przyjmiecie wiadomość, że zespół odpowiedzialny za Age of Empires II HD Edition na maj szykuje Age of Mythology: Extended Edition, czyli usprawnioną wersję dawnego hitu. Dużo ładniejszy względem pierwowzoru produkt ponownie zabierze nas w znane nawet dzieciom czasy starożytne, pełne mitycznych potworów oraz bogów z Olimpu.

Gra zaoferuje to co podstawowa wersja klasyka plus rozszerzenie Titans. Na pierwszy plan wychodzi odświeżenie graficzne projektu, czyli przystosowanie go do wysokich rozdzielczości i ekranów panoramicznych, lepsze efekty oraz oświetlenie scen, a do tego dochodzi zmienna pora dnia, opcja strumieniowania rozgrywki do Twitch.tv, osiągnięcia, wsparcie dla Steamworks plus naturalnie zabawa wieloosobowa. Jeszcze w kwietniu będzie można składać zamówienia przedpremierowe na cyfrowej platformie firmy Valve.

r   e   k   l   a   m   a

Ponieważ mowa jest o odkurzonym projekcie z 2002 roku, jakiegoś przesadnie mocnego komputera do zabawy nie trzeba będzie posiadać. Wystarczy PC z Windowsem XP, Vistą, 7 lub 8, kartą graficzną zgodną z DirectX 10 (może być Intel HD 3000, Radeon X1980 czy GeForce 8600GT) plus standardową jak na obecne systemy ilością pamięci RAM.

Do rozegrania dostaniemy przeszło 40 scenariuszy, mogąc pokierować w sumie 12 różnymi cywilizacjami, w tym Grekami, Egipcjanami lub Atlantami. Wrogów przyjdzie razić charakterystycznymi potężnymi mocami, ciskając piorunami, niosąc plagi, deszcz meteorytów albo trzęsienia ziemi. Twórcy produktu zapewniają, że odpowiedzialne za oryginał Ensemble Studios, rozwiązane w 2009 roku, byłoby z niego dumne.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.