r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Age of Wonders III już pod koniec roku

Strona główna Aktualności

Zespół Triumph Studios, który w ostatnich latach skupiał się na grach z serii Overlord, postanowił powrócić do korzeni. Na nadchodzącą jesień zapowiedziano Age of Wonders III, czyli kolejną część komputerowej strategii z elementami RPG, zapoczątkowanej w 1999 roku. Produkcja wykorzystuje zupełnie nową technologię, co przełożyć się ma na wyjątkowej jakości oprawę graficzną. Ponownie zabierze nas w fantastyczny świat targany wojnami.

Opowiemy się po jednej z dwóch stron konfliktu: sprzymierzonych sił Imperium lub zjednoczonych na nowo Elfów. Pokierujemy postaciami z różnych klas (przykładowo teokrata, mag czy druid), co przełoży się na sposób prowadzenia walki, dostępne podległe nam siły wojskowe oraz rasy, a także zestaw opcji taktycznych. Gra umożliwi aktywne wpływanie na ukształtowanie terenu, jak też warunki pogodowe w różnych rejonach mapy. Do tego oczywiście dojdzie wieloosobowa zabawa po sieci i zapewne edytor, abyśmy mogli tworzyć własne scenariusze.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.