Agent Ransack Agent Ransack 2019 Build 2951

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Agent Ransack to interesująca alternatywa dla mechanizmu wyszukiwania plików wbudowanego w systemach Windows. To proste w obsłudze narzędzie pozwala użytkownikowi definiować złożone kryteria wyszukiwania i charakteryzuje się dużą szybkością działania, dzięki zastosowaniu wielowątkowych algorytmów przeszukiwania, które napisane zostały w języku C++.

Program, chociaż jego funkcjonalność "nie powala", pozwala szybko i skutecznie wyszukiwać dla nas wybrane pliki lub całe zbiory plików wskazanego typu. Możliwe jest przeszukiwanie zawartości dowolnego nośnika pod kątem występowania plików o określonej nazwie lub zawierających zdefiniowane łańcuchy znaków. Agent Ransack wyposażony został dodatkowo w zestaw filtrów, umożliwiających zawężenie wyników wyszukiwania do pozycji o ustalonym rozmiarze czy dacie modyfikacji. Nie zabrakło także opcji ignorowania wielkości znaków.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!