Agent Ransack 2016 Build 867

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Agent Ransack to interesująca alternatywa dla mechanizmu wyszukiwania plików wbudowanego w systemach Windows. To proste w obsłudze narzędzie pozwala użytkownikowi definiować złożone kryteria wyszukiwania i charakteryzuje się dużą szybkością działania, dzięki zastosowaniu wielowątkowych algorytmów przeszukiwania, które napisane zostały w języku C++.

Program, chociaż jego funkcjonalność "nie powala", pozwala szybko i skutecznie wyszukiwać dla nas wybrane pliki lub całe zbiory plików wskazanego typu. Możliwe jest przeszukiwanie zawartości dowolnego nośnika pod kątem występowania plików o określonej nazwie lub zawierających zdefiniowane łańcuchy znaków. Agent Ransack wyposażony został dodatkowo w zestaw filtrów, umożliwiających zawężenie wyników wyszukiwania do pozycji o ustalonym rozmiarze czy dacie modyfikacji. Nie zabrakło także opcji ignorowania wielkości znaków.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
walgav   17 #3 19.06.2015 17:41

zobaczę sobie z ciekawości

hago   2 #2 23.09.2014 12:01

Na stronie programu na samej górze jest informacja, że jest on darmowy zarówno do prywatnego jak i komercyjnego użytku. Poprawcie rodzaj licencji.

  #1 18.02.2014 14:41

Używam od 10 lat - teraz jego następcę FileLocator Lite. Super programiki do wyszukiwania tekstu w plikach.