Agi Bagi fun for kids Agi Bagi fun for kids 1.3

Strona główna iOS Gry Dla dzieci
Pobierz program
lub zeskanuj:

Agi Bagi fun for kids to gra osadzona w świecie bardzo popularnej bajki Agi Bagi. Adresowana jest do dzieci w wieku 2-4 lat. Opowiada o przygodach mieszkańców tytułowej planety Agi Bagi.

Miłą niespodzianką jest dołączenie do gry sześciu odcinków bajki. Możemy je pobrać do pamięci urządzenia, bądź też obejrzeć bezpośrednio z sieci. Trzon aplikacji stanowi jednak zbiór 5 mini gier osadzonych w świecie Agi Bagi.

W każdą z nich wprowadza nas miły głos lektora, tłumaczący jakie czeka nas zadanie. Opierają się one na różnych rodzajach interakcji z obiektami. Raz będziemy wyszukiwali obiektów, innym razem grali na instrumentach, jeszcze innym przyozdabiali księżyc. Zasady są proste, ale potrafią dobrze angażować młodszych odbiorców.

Zaletą Agi Bagi jest bardzo dobrze przygotowana oprawa graficzna i dźwiękowa. Nawiązuje do serialu, pełna jest humory i animacji, które tchną życie w świat gry. Dodatkowo znajdziemy tu żadnych reklam, ani mikropłatności. Agi Bagi oferuje dwie ścieżki językowe polską oraz angielską.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!