AgroAsystent 2.0.2

Strona główna Windows Firma Programy dla rolników
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

AgroAsystent (dawniej Agronom 2007) to polski program wspomagający zarządzanie gospodarstwem w produkcji roślinnej, pozwalający na pełną ewidencję prac polowych w rozbiciu na użyte środki do produkcji oraz koszty bezpośrednie.

Umożliwia m.in. proste i wygodne zarządzanie działkami i zasiewami, ewidencję badań gleby i planowanie nawożenia. Oferuje moduły raportów, druków, magazynu, fakturowania. Pomaga w analizie kosztów i w znajdowaniu oszczędności. Umożliwia zarządzanie gospodarstwem z widoku mapy oraz import pomiarów GPS. AgroAsystent jest nieocenionym pomocnikiem, pozwalającym w jednym miejscu gromadzić wszystkie ważne informacje, które następnie można prezentować i analizować zgodnie z potrzebami.

Program dostępny jest w 3 wersjach zróżnicowanych funkcjonalnie (Standard, Plus, Ekspert).

Uwaga!

  1. Wersja testowa posiada ograniczenia funkcjonalności i pozwala na korzystanie z programu przez okres 30 dni. Ponadto udostępnia tylko 2 bazy testowe posiadające następujące ograniczenia: obsługa do 5 działek ewidencyjnych, 5 obszarów zasiewów, 5 prac polowych na każdym obszarze zasiewu oraz 1 uprawy na każdym obszarze zasiewu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

prosty interfejs, praca wilostanowiskowa
brak
ocena użytkownika
04.11.2016 16:36 • Recenzja do wersji 1.8.16

Ja co prawda nie mam ogromnego pola ale program przetestowałem i jestem pozytywnie zaskoczony. Interfejs niezwykle przejrzysty: po lewej stronie rozwijane w pionie menu, a u góry w poziomie pasek otwartych zakładek. Program prosty w obsłudze, stanowi bazę informacji dla rolników: możliwość dodawania plonów, pojazdów, magazynów itp. Praca z programem jest niezwykle prosta a każde kolejne uruchomienie wywołuje ostatnio otwarte zakładki. Program jest rozbudowany, daje nam dużo możliwości do analiz i gromadzenia informacji. Minusów nie dostrzegam choć niestety trzeba wspomnieć że program jest płatny.