Agronom 2007 - nieoceniona pomoc dla rolników

Strona główna Aktualności

O autorze

Firma AgroPower wydała właśnie nową wersję unikatowego programu Agronom, nagrodzonego przez nas w ramach akcji Promujemy polskich autorów!

Agronom 2007 to program wspomagający zarządzanie produkcją roślinną w gospodarstwach rolnych. Program umożliwia m.in. zarządzanie gospodarstwem bezpośrednio z mapy; gromadzenie i udostępnianie wszystkich informacji o polach uprawnych z historią zasiewów, badań glebowych i prac polowych; analizowanie kosztów i przychodów z produkcji roślinnej; planowanie nawożenia pól, użycia środków ochrony; gromadzenie i zarządzanie danymi środków trwałych i obrotowych użytych do produkcji roślinnej; graficzne przedstawienie pól uprawnych i działek ewidencyjnych; wczytania map w postaci elektronicznej, jak również z pomiarów wykonanych urządzeniem GPS. Program jest przystosowany do wymagań wszystkich rodzajów gospodarstw rolnych - zarówno tych kilkuhektarowych, jak i wieloobiektowych o powierzchniach w tysiącach hektarów.

Nowości w wersji 2007 to głównie bardziej zaawansowany moduł magazynowy pozwalający na prowadzenie szczegółowej gospodarki magazynowej, moduł importu danych GPS z programu AgroPomiarGPS - pozwalający na automatyczne wykonanie obrysów pól na podstawie wykonanych samodzielnie pomiarów, a także moduł wniosku o dopłaty - pozwalający na wygenerowanie wniosku o dopłaty obszarowe, zgodnie z wzorem druku na 2007 rok. Użytkowników wersji 2005, którzy są zainteresowani aktualizacją zachęcamy do zapoznania się ze wskazówkami na stronie producenta.

Wersję testową nowego Agronoma można pobrać w dziale PROGRAMY -> Firma -> Programy branżowe

© dobreprogramy