r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

AirBrush - Best Selfie Editor 3.3.3

Strona główna Android Grafika i fotografia Obróbka zdjęć i efekty

AirBrush - Best Selfie Editor jest aplikacją - kombajnem do edycji zdjęć selfie, dostępną na smartfony z systemem operacyjnym Android.

Galeria programu

Program oferuje tyle możliwości, że jego twórcy przygotowali samouczek dla użytkowników, który na zdjęciu testowym pozwala sprawdzić w działaniu wszystkie funkcje AirBrush. A jest ich naprawdę bardzo dużo. Program pozwala wybrać do edycji zdjęcie z pamięci smartfonu lub uruchomić aparat fotograficzny i samemu stworzyć nową fotografię. Później czeka nas panel korekty zdjęcia selfie. Możemy w nim rozjaśnić cerę, usunąć niedoskonałości skóry (np. trądzik), zostawiając tę czynność algorytmowi (który radzi sobie z tym zadaniem nieźle) lub wykonać ją ręcznie. Program pozwala też nieco powiększyć wybrane partie zdjęcia, co sprawia, że nawet niedoskonałe ujęcie można nieco podrasować. Możemy też nieco uregulować poziom jasności kolorów na zdjęciu.

Gdy wykonamy już wszelkie niezbędne poprawki, fotografię można upiększyć dodając do niej jeden z wielu dostępnych w AirBrush filtrów. Do dyspozycji jest ich wiele, w tym tak klasyczne, jak np. retro lub sepia. Gotowe zdjęcie możemy zapisać w pamięci smartfonu lub podać je dalej, np. na Facebooka.

AirBrush jest dostępny za darmo i nie wyświetla reklam. To aplikacja warta uwagi wszystkich tych, którzy przepadają za zdjęciami selfie i chcą, by były one jak najwyższej jakości.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.