AirDC++ 3.50

Strona główna Windows Internet i komunikacja Bezpośrednia wymiana plików
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

AirDC++ to darmowy i lekki klient sieci Direct Connect, bazujący na popularnym StrongDC++. Umożliwia on bezpośrednią wymianę plików pomiędzy użytkownikami wspomnianej sieci, dając dostęp do olbrzymiej ilości oprogramowania, gier czy multimediów.

Aplikacja wyposażona została w wiele usprawnień w stosunku do swojego protoplasty. Z jej pomocą możemy łatwo i wygodnie pobierać duże ilości danych udostępnianych nam przez znajomych lub innych użytkowników za pośrednictwem Internetu lub sieci lokalnej. Pozwala ono łączyć się z specjalnymi serwerami, tzw. hubami, które zrzeszają użytkowników sieci Direct Connect. W odróżnieniu od standardowych metod pobierania plików umożliwia ona ściąganie danych z wielu różnych źródeł jednocześnie.

AirDC++ oferuje użytkownikowi wszystkie niezbędne funkcje i narzędzia przeznaczone do sprawnego pobierania danych. Wśród nich znajdziemy opcje limitowania transferu przychodzącego i wychodzącego, segmentowania plików, statystyk sieciowych, kolejkowania pobieranych plików oraz wiele innych, umożliwiających np. komunikację z użytkownikami danego huba. Dużą zaletą programu są olbrzymie możliwości konfiguracji różnych aspektów jego pracy, a nawet wyglądu (obsługa motywów graficznych).

W odróżnieniu od swojego pierwowzoru AirDC++ umożliwia nawiązywanie wielu połączeń z wybranych użytkownikiem, posiada rozbudowane funkcje zarządzania pobieranymi plikami, zaawansowany mechanizm podziału plików na mniejsze części, efektywniejszy tryb wyszukiwania alternatywnych źródeł pobierania oraz wygodny kreator dla początkujących użytkowników i wsparcie dla protokołów NMDC/ADC. Program pozwala również szyfrować dane transferowane do/z naszego komputera.

Uwaga!

  1. Ostatnia wersja kompatybilna z systemem Windows XP oznaczona jest jako 2.44. Pobrać ją można z strony domowej projektu.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #3 25.03.2017 16:43

Dc jest fajne ale ma jeden mały minus, jak zamkną hub do którego się łączyłeś mogą wpaść niebiescy i zabrać Ci sprzęt, bez programu który usuwa ślady po dc nie warto się w to bawić bo można mieć problem, po prostu po ustawowym roku Ci sprzęt oddają z powodu braku dowodów w sprawie, wiem co mówie bo znam to z obdukcji, nie ma za co.

Shaki81 MODERATOR BLOGA  39 #2 18.06.2016 23:49

@walgav: Nie, kiepski interfejs, mało zasobów i problemy z łączeniem się.

walgav   17 #1 19.06.2015 17:48

warto?