AirMech

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

AirMech to wieloosobowa, widziana z perspektywy trzeciej osoby, dynamiczna gra akcji z elementami strategii czasu rzeczywistego. Rozgrywka odbywa się na kilku futurystycznych mapach, na których do wspólnej rywalizacji przystępują dwie grupy zawodników.

Głównym zadaniem jest możliwie szybkie i sprawne zajęcie głównego sztabu dowodzenia przeciwnika. Nie można jednak zrobić tego od razu ze względu na braki w wyposażeniu bojowym. Nasze działania muszą być zatem dokładnie przemyślane i zaplanowane. W pierwszej kolejności okupujemy mniejsze bazy wroga celem wykorzystania ich do produkcji nowych maszyn bojowych zwiększających nasz ogólny arsenał.

Gracz kontroluje zaledwie jedną, główną maszynę - tytułowego Mecha, pod dyktando którego przebiega cała akcja gry. Nasz główny bohater potrafi przechodzić pomiędzy dwoma trybami, z których głównym jest latanie, a wspomagającym walka na ziemi. Będąc z trybie myśliwca planujemy ustawienie i lokalizację ciężkich maszyn bojowych oraz walczymy z innymi statkami powietrznymi. Pod postacią robota Mecha unicestwiamy wszystko co stawi nam choćby najmniejszy opór na ziemi.

Podstawowym elementem mającym wpływ na ostateczny rezultat walk są indywidualne zdolności i umiejętności gracza oraz zastosowana na polu bitwy taktyka. Ponadto za wszystkie udane akcje przyznawane są nam określone profity, dzięki którym otrzymujemy wyższą rangę, awansujemy do kolejnych układów i unowocześniamy naszego Mecha.

AirMech to dynamiczna, energiczna i bardzo wciągająca pozycja. Oprócz ciągłej strzelaniny i nieustannego dążenia do zniewolenia wrogich jednostek, zetkniemy się w niej również z elementami taktyki i strategii. Dzięki bardzo dobrej oprawie audiowizualnej i wysokiej grywalności tytuł z pewnością dostarczy wiele godzin dobrej zabawy.

Uwaga!

  • W celu instalacji gry należy pobrać program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi, których możemy w dowolnym momencie chociażby zaprosić do rozgrywki.
  • Tytuł posiada status beta, ale w trakcie testów nie napotkano poważniejszych uchybień utrudniających rozgrywkę.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Zero Ghost   16 #5 24.06.2016 13:32

Sympatyczna gra i zdecydowanie warto dać jej szanse ,najlepiej z linku podanego przez DiamondBack poniżej .

darek719   42 #4 03.04.2016 16:55

Fajna gierka na weekend :D

walgav   17 #3 19.06.2015 17:48

trzeba zobaczyć czy warta miejsca na dysku :P

DiamondBack   13 #2 11.11.2012 20:54

A tu wersja PC bez potrzeby ściągania i instalowania Steam.
http://www.carbongames.com/download.html