AirParrot 2.7.5

Strona główna Windows Multimedia Inne programy multimedialne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

AirParrot to aplikacja przeznaczona do udostępniania w czasie rzeczywistym pulpitu systemu Windows lub Mac OS na telewizorach podłączonych do urządzeń Apple TV w wersji 2 lub 3.

Obsługa narzędzia jest niezwykle prosta. Po zainstalowaniu programu dostęp do wszystkich opcji mamy z poziomu ikonki znajdującej się w zasobniku systemowym (tray). Stamtąd możemy błyskawicznie aktywować klonowanie obrazu - za pomocą technologii AirPlay - wybierając kompatybilne urządzenie znajdujące się w naszej sieci. Poza samym przekazywaniem obrazu AirParrot pozwala również na stremowanie kanału audio.

W ustawieniach aplikacji znajdziemy klika parametrów konfiguracji. Do wyboru mamy funkcje powiększania/pomniejszania ekranu wyświetlanego na telewizorze, możliwość definiowania maksymalnej ilości wysyłanych klatek oraz jakości obrazu. Poza tym możemy wymusić pracę w trybie 1080p (dla Apple TV 3) oraz ukryć kursor wyświetlany na telewizorze.

AirParrot w wersji dla Windows oferuje jedynie funkcję klonowania pulpitu. Edycja przeznaczona dla systemów Mac OS została wyposażona dodatkowo w dwie przydatne opcje. Pierwszą z nich jest funkcja "App Mirroring" pozwalająca na wyświetlanie na ekranie telewizora okna wybranej aplikacji. Kolejna umożliwia stworzenie z TV wirtualnego monitora poszerzającego pulpit systemowy.

Uwaga!

  • Testowa wersja aplikacji AirParrot wyłącza się automatycznie po upływie 20 minut.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Dementor   38 #3 11.01.2016 13:04

@kajzer121: Niestabilna efemeryda. Tylko ikona tego coś mi się podoba. Bo interesuję ornitologią :)

walgav   17 #2 19.06.2015 17:49

wolę chyba z HDMI polatać

kajzer121   9 #1 28.12.2014 09:04

Moim zdaniem program , który się wyłącza po 20 minutach nawet testowy jest do bani. Skoro jest testowy to niech pełne funkcje funkcjonują np. przez 15 dni..

Z drugiej strony czy taki program w ogóle ma sens.. ? Starczy kabel HDMI np. 5 metrów łączysz czymś takim laptop, komputer . I masz na ekranie odbiorniku tv pulpit swego komputera . Z tego co piszesz. To moim zdaniem wynika, że OS-y dają większą możliwość konfigurowania tego co widzisz na odbiorniku telewizyjnym niż ten program. Dzisiaj wyjścia HDMI w komputerach to standard