r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

AirRadar 4.0

Strona główna Mac Narzędzia Narzędzia sieciowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

AirRadar to program przeznaczony do skanowania bezprzewodowych sieci WiFi, które wykrywa Mac. Program potrafi także przeanalizować zmiany siły sygnału w czasie i podać szczegółowe informacje na temat dostępnych sieci.

Program informuje o takich właściwościach sieci jak nazwa, typ szyfrowania (WEP, WPA, WPA2, brak), MAC urządzenia, kanał, siła sygnału, frekwencja, poziom zakłóceń itp. Sieci z listy można grupować według różnych parametrów i można pokazać ich zasięg na mapie. Co ważne, nawet jeśli OS X pokazuje jedną sieć, AirRadar pokaże każdy z punktów dostępowych osobno. AirRadar pozwala również na automatyczne wyszukiwanie sieci zaraz po starcie i łączenie się do najlepszych pod względem połączenia.

r   e   k   l   a   m   a

Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 15 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.