AirRivals Online

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

AirRivals to multiplayerowa strzelanka SciFi stanowiąca połączenie RPG z elementami gry akcji.

Pierwszym krokiem jest wybór własnego Geara czyli statku powietrznego, który będziemy pilotować. Do wyboru są 4 wersje, gdzie każda z nich posiada odmienne właściwości bojowe, I-Gear - to typowy myśliwiec do walki w powietrzu, B-Gear - specjalizuje się w bombardowaniu zarówno z ziemi jak i z powietrza, M-Gear - pomaga w regeneracji innych maszyn bojowych oraz A-Gear - ziemno-powietrzna forteca mogąca być zarówno czołgiem, działem naziemnym czy obiektem ruchomym atakującym z powietrza.

O wszystkich poszczególnych predyspozycjach statków dokładnie informują nas nie tylko czytelne wykresy i tabele, ale również sympatyczna asystentka, która swoim miłym głosem objaśnia na bieżąco wszystko to, co powinniśmy wiedzieć podchodząc do tytułu po raz pierwszy. Służy nam ona swoją pomocą również w dalszej części gry.

Następnym, niezbędnym krokiem jest wybór nacji, różnią się one od siebie statkiem matką, mapami oraz wyglądem miasta. Bez względu na to jakiego wyboru dokonamy nasze szanse na dalsze powodzenie są takie same. Jeśli to nasz pierwszy kontakt z tytułem to zalecamy skorzystanie z krótkiego tutoriala, który przy pomocy rzecz jasna naszej asystentki, pozwoli szybko poznać główne tajniki pilotażu.

Naszym zadaniem jest przede wszystkim wykonywanie specjalnych zadań otrzymywanych w górnej części ekranu. Polegają one na pokonaniu konkretnej liczby mechanicznych potworów, pszczół, statków nieprzyjaciela lub też zdobyciu konkretnych przedmiotów umożliwiających w późniejszym czasie dalszą rozbudowę naszego statku. Po wykonaniu każdej z misji mamy możliwość skorzystania ze specjalnego Inwentarza, gdzie możemy uzupełnić amunicję i dozbroić naszego Geara. Najlepsza jednak zabawa zaczyna się wraz z ukończeniem 11 układu, kiedy to możemy zmierzyć się bezpośrednio z innym graczem lub też przystępując do jednej z frakcji wziąć udział w prawdziwej batalii, w której może walczyć nawet do 200 graczy, po 100 na każdą z frakcji.


Uwaga:

Przed rozpoczęciem właściwej rozgrywki należy zarejestrować się na stronie projektu, utworzyć konto oraz pobrać specjalnego downloadera, dzięki któremu pobierzemy plik gry. Po udanej aktualizacji do najnowszej wersji możemy rozpocząć zmagania w AirRivals.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
darek719   42 #13 24.10.2015 10:24

rozmiar instalki to jakiś żart czy pomyłka?>

walgav   17 #12 19.06.2015 17:49

trzeba zobaczyć czy warta miejsca na dysku :P

  #11 14.11.2013 21:00

podobny nik w grze
ja już jestem po aktualizacji 4.0 i jestem na 85 lv aktualizacja 4.0 daje wiele korzyści
szybciej się lv bije i wiele więcej
inaczej zbudowali grę od podstaw

  #10 08.11.2012 21:49

ta gra wymiata. Nie jest dla zwyklych ciotexow, tu naprawde licza sie umiejetnosci i refleks.

E=mc2   1 #9 06.06.2012 23:13

Dalej tam jest 3.2 a raczej tyle pokazuje administracja bo maja o wiele więcej tylko jak partacza nawet z barrenland to nigdy nie dogonią innych serwerów.

@yv
"W 4.0 będzie nowy silnik gry." - żaden nowy silnik gry tylko upiększona grafika i zmieniony interfejs.

Kilka fotek z miast 4.0 http://www.fotosik.pl/u/aceonline/album/1206849/1?show=2

  #8 25.10.2011 22:37

Drejk_On
Jezeli przez rok czasy wbiles 70 lvl to nie dziwie sie ze gra ci sie nie podoba. Glownym celem w tej grze nie jest expienie tylko walka z przeciwnikami z obcej nacji a ty bedac na 70 lvl poprostu byles bardzo latwym calem dla innych graczy ktorzy maja juz wyzsze lvl. A co do wersji granie na prywatnych serwerach niby jest fajne bo od razu macie lvl itd ale nie znacie dnia ani godziny kiedy on po prostu upadnie i wszystko wam przepadnie a na oficjalnym serwerze szansa na to jest minimalna.
Dlatego polecam ta wersje http://airrivals.pl/

  #7 13.10.2011 10:39

W 4.0 będzie nowy silnik gry.

  #6 18.09.2011 23:25

Powiem tak grałem w tą grę chyba z rok. Gra wciągająca ale tylko do ok 70lvl. Potem już się nudzi bo wszystkie skile wykupione/przetestowane, a wbijanie kolejnych jest strasznie żmudne.

Oprócz tego duże lagi - serwer słaby a silnik gry strasznie stary. Tego silnika już raczej nie da się zmodernizować, więc nie ma żadnych lepszych perspektyw na przyszłość. Gra istnieje na polskim rynku już z 2 lata a do tej pory wprowadzony tylko jedną modyfikacje - obecna wersja gry to EP3.2. Zaraz po jej wprowadzeniu Team gry podał że pracują nad wersją EP3.3, lecz to było z 1 rok temu i do tej pory cisza.

Polecam bardziej grę Derivative Rivals(obecna nazwa gry to Fallen Gears, ale strona internetowa znajduje sie pod nazwą Derivative Rivals) - jest to prywatny serwer. Cała gra jest identyczna do AirRivals z tym że jest po angielsku. Obecna wersja gry to EP3.3 i już pracują nad EP3.4 (przypominam że w AirRivals jest dopiero EP3.2). Praktycznie co tydzień nowe aktualizacje. Nie trzeba dokonywać żadnych opłat aby mieć wyposażenie takie jakie w AirRivals można jedynie uzyskać za wykupienie wirtualnej waluty. Baaa, całe wyposażenie jest o niebo lepsze niż w AirRivals bo wraz z EP3.3 weszła cała masa nowych brani i pancerzy. Niestety lagi pozostały, jak już pisałem sporą wine ponosi silnik gry, i już więcej z niego się nie wyciśnie. Jest to serwer prywatny ale jedyne wyłączenia serwera jakie występują to w przypadku konserwacji, większej aktualizacji, a raz zdarzyło się że padł dysk i wszystkie dane o kontach zostały utracone mimo prób odzyskania w renomowanej firmie, jednak wszystko zrekompensowano nawet z zadatkiem.

Tu macie stronę główną gry FallenGears (Derivative Rivals):
http://www.derivativerivals.net/forum/

Po wejściu zjedźcie suwakiem odrobinę niżej. Bedzie tam temat "Welcome To Derivative!" w nim są dwa trailery oraz linki do pobrania (Download FallenGears 2.3.5.1 HTTP lub Torrent).

Znajduje się tam forum w którym jest dział aktualizacji:
http://www.derivativerivals.net/forum/forum/7-patch-notes/

Pozdrawiam
Drejk_On

  #5 18.09.2011 20:35

ten gościu myli m geara z b gearem i na a gear mówi e gear

  #4 18.09.2011 10:10

grałem i mam zamiar dalej grac w to nawet niezła gierka na zbliżające się dłuuuugie wieczory

  #3 17.09.2011 13:35

Witam :)
Czy ktoś grał już w tą gre? Jeśli tak proszę o jakieś komentarze czy to w ogóle fajne jest czy nie...
Mam neta 1 mbps więc długo by mi się ściągało... A wygląda na fajną :D

  #2 17.09.2011 03:23

nie mogę spać po nocach i nie instalujcie tego po zainstalowaniu i rejestracji wyskakuje brak połączenia z serwerem

  #1 16.09.2011 21:22

fajnie idzie 4,5Mb/s :)