Airfoil 5.8.8

Strona główna Mac Multimedia Inne programy multimedialne
Pobier​z program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Airfoil to narzędzie, które pozwala na wysyłanie dźwięku z komputera PC lub Mac do kompatybilnych odbiorników. Cała operacja jest wykonywania przy użyciu techniki strumieniowania dźwięku i wykorzystaniu sieci bezprzewodowej.

Opisywany program adresowany jest głównie do fanów muzyki. Airfoil pozwala na odtwarzanie plików audio i strumieniowanie dźwięku na urządzenia przenośne, zapewniając dodatkowo możliwość śledzenia informacji na temat nazwy odtwarzanego utworu i wyświetlania okładki albumu. Na uwagę zasługuje także opcja zdalnego sterowania poszczególnymi źródłami audio.

Airfoil można dostosować do własnych preferencji definiując głośność i balans dźwięku, jak również dbając o korekcję parametrów audio w celu uzyskania jak najlepszej jakości odtwarzanego pliku.

Wśród urządzeń obsługiwanych przez Airfoil znajdziemy chociażby produkty firmy Apple z systemem operacyjnym iOS na pokładzie, jak również wszelakiej maści smartfony i tablety z Androidem, a także komputery stacjonarne i laptopy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!