r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Airfoil 5.2.1

Strona główna Windows Multimedia Inne programy multimedialne
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Airfoil to narzędzie, które pozwala na wysyłanie dźwięku z komputera PC lub Mac do kompatybilnych odbiorników. Cała operacja jest wykonywania przy użyciu techniki strumieniowania dźwięku i wykorzystaniu sieci bezprzewodowej.

Galeria programu

Opisywany program adresowany jest głównie do fanów muzyki. Airfoil pozwala na odtwarzanie plików audio i strumieniowanie dźwięku na urządzenia przenośne, zapewniając dodatkowo możliwość śledzenia informacji na temat nazwy odtwarzanego utworu i wyświetlania okładki albumu. Na uwagę zasługuje także opcja zdalnego sterowania poszczególnymi źródłami audio.

Airfoil można dostosować do własnych preferencji definiując głośność i balans dźwięku, jak również dbając o korekcję parametrów audio w celu uzyskania jak najlepszej jakości odtwarzanego pliku.

Wśród urządzeń obsługiwanych przez Airfoil znajdziemy chociażby produkty firmy Apple z systemem operacyjnym iOS na pokładzie, jak również wszelakiej maści smartfony i tablety z Androidem, a także komputery stacjonarne i laptopy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.