r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Airmail 3.2.7

Strona główna Mac Internet i komunikacja Klienty poczty e-mail

Airmail to nowoczesny i bardzo szybki klient poczty elektronicznej, przygotowany do pracy z wieloma kontami i różnymi protokołami.

Airmail ma bardzo elegancki interfejs użytkownika, który pozwala szybko wykonywać akcje związane z komunikacją. Przeglądanie poczty jest wygodne, można wyciszyć niektórych nadawców lub dodawać do grupy VIP, planować wysyłanie maili, oznaczać wiadomości etykietami i tak dalej. AirMail pozwala oczywiście przeszukiwać pocztę, a wyniki wyszukiwania zapisywać jako „inteligentne” foldery.

r   e   k   l   a   m   a

Airmail potrafi współpracować z kontami IMAP, Exchange i POP3, zawiera też wbudowane konfiguracje dla najpopularniejszych usług pocztowych, jak Gmail, Outlook.com czy iCloud.

Airmail nie ma wersji próbnej, ale po rejestracji można pobrać wersję beta i z jej pomocą sprawdzić możliwości programu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

iOS: 7 najlepszych aplikacji 2017 roku na iPhone'a i iPada

31
OPROGRAMOWANIE 08.06.2017 | Jan Mentel

Konferencja WWDC co roku jest dobrą okazją do tego, żeby docenić najbardziej kreatywnych twórców aplikacji oraz gier – my przygotowaliśmy listę tych pierwszych. W tym roku nagrodą Apple Design Awards wyróżniono 7 aplikacji na iOS-a. Lake: De-Stress Therapy with Art Coloring Pages Lake, czyli aplikacja do kolorowania obrazków, która pozwala na chwilę odstresowania. Do dyspozycji dostajemy prace artystów tworzących na Instagramie, które dzięki 5-częściowym zestawie do malowania oraz palecie z 245 odcieniami możemy rozerwać się, dzięki kolorowaniu. Lake powstała z myślą o dorosłych…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.