Airy DVD Converter 5.1.1

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Airy DVD Converter to nieskomplikowane i szybkie narzędzie do zgrywania filmów z płyt DVD oraz plików IFO. Z jego pomocą utworzymy kopie zapasową filmu, zawierającą wybrane rozdziały, ścieżkę dźwiękową czy napisy i zapiszemy ją na dysku w jednym z powszechnie wykorzystywanych formatów.

Program umożliwia tworzenie wysokiej jakości kopii materiałów wideo z nośników DVD Video. Użytkownik posiada możliwość wyboru elementów uwzględnianych podczas procesu zgrywania, tj. poszczególnych scen, ścieżki dźwiękowej oraz napisów. Zgrana przy jego użyciu zawartość może zostać opcjonalnie przekonwertowana do formatów kompatybilnych z urządzeniami przenośnymi, konsolami do gier lub plików, które można będzie łatwo opublikować w Internecie. Korzystając z tego programu wyodrębnimy także z filmu ścieżkę dźwiękową i zapiszemy ją do postaci pliku WAV.

Airy DVD Converter obsługuje systemy PAL oraz NTSC, pozwalając na zapis wideo do plików w formatach VCD, SVCD, MPG, AVI, WAV, WMV, MP4, THM, 3GP oraz FLV. Z myślą o początkujących użytkownikach twórcy przygotowali zestaw predefiniowanych konfiguracji dla takich urządzeń jak iPod, iPhone, iPad, Kindle Fire, Samsung Galaxy Tab, PS3, Creative ZEN i smartfonów z systemem Android lub Windows.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 28.08.2015 18:41

@walgav: Nie Warto !!! Jesteś naciągany na programy z amatorskimi enkoderami i dekoderami. Programy profesjonalne, np. w TV , mają w nazwie " technologia zaawansowana " . Inne nazwy np. Profesjonalny,, to przekręty kupców. Kodeki z " technologia zaawansowana " .to bardzo droga impreza. Często dołączane są do specjalnych kart - Video Studio ! Takie karty nie wymagają super szybkich PC-w ! . W razie wątpliwości mogę podać Typ takiej karty. Posiadam i używam na PC-e Pentium 1GHz / 1GB RAM / 64MB AGP Video . Warto poszukać darmowe transkodery np. ffDiaporama -32/64 bit . Używam w Win 8.1. Posiada mnóstwo enkoderów. W ver. Free, jest średnio szybki. Nie wymagaj aby właściciele tego portalu pisali o rzece płatnej tandety. To tak jakbyś wymagał od księdza aborcji. - narka

walgav   17 #1 19.06.2015 17:50

warto?