Aiseesoft Video Editor Aiseesoft Video Editor

Strona główna Mac Multimedia Obróbka i konwersja wideo
Pobierz program

Aiseesoft Video Editor to udostępnione bezpłatnie, multiplatformowe narzędzie przeznaczone do podstawowej edycji oraz konwersji materiałów wideo. Kierowane jest ono do mniej wymagających odbiorców i umożliwia łatwe tworzenie filmików z wakacji, istotnych wydarzeń rodzinnych itp.

Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze i udostępnia użytkownikowi szereg funkcji przydatnych podczas amatorskiej obróbki audio i wideo. Znajdziemy wśród nich opcje służące do obracania i przycinania obrazu, manipulowania poziomem głośności czy podstawowych atrybutów wideo (jasność, kontrast, saturacja czy nasycenie), dzielenia i łączenia kilku materiałów w jeden, a także nakładania na obraz znaków wodnych (tekstowych lub graficznych).

Aiseesoft Video Editor doskonale radzi sobie z większością najpopularniejszych formatów multimedialnych (MP4, M2TS, MTS, MOV, MKV, WMV, FLV, AVI, M4V, FLAC, OGG, M4A, M4R, AIFF, WAV, WMA i wieloma innymi) w jakościach 1080p i 4K, umożliwiając konwertowanie wyjściowego materiału do plików kompatybilnych z urządzeniami przenośnymi wiodących producentów.

Twórcy udostępnili opisywane narzędzie dla systemów operacyjnych Windows oraz Mac OS.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!