r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Akcja blogowania o Windows Server 2012 nadal trwa, nagrody czekają

Strona główna Aktualności

Przypominamy, że przyznaliśmy już nagrody blogerom piszącym o Windows 8, wciąż jednak trwa podobna akcja poświęcona treściom na temat Windows Server 2012 - zdecydowaliśmy się przedłużyć ją do końca stycznia. Zachęcamy Was do opisywania swoich doświadczeń z tą platformą, a my wyławiać będziemy najciekawsze posty - podobnie, jak ma to miejsce w przypadku strony głównej bloga dobrychprogramów. Nie trzeba ich specjalnie zgłaszać, czujne oko redakcji i moderatorów wszystko wyłapie.

Na autorów czekają bardzo atrakcyjne nagrody - do rozdania mamy aż pięć konsol Xbox 360, topowe smartfony Nokia Lumia oraz wyjątkowe kurtki z naszym logo. Zachęcamy do pisania o wszystkim, co wydaje Wam się interesujące w kontekście nowego Windows Server 2012 oraz powiązanych technologii. Mamy nadzieję, że posty okażą się lekturą nie tylko ciekawą, ale i praktyczną - na przykład dzięki wskazówkom dla innych, w tym również mniej doświadczonych użytkowników. Autorzy najciekawszych treści mogą liczyć nie tylko na nagrody - ich posty i blogi będą dodatkowo promowane, nie tylko na naszych łamach, ale i w kanałach społecznościowych Microsoftu.

Akcja potrwa jeszcze do końca stycznia, jest więc jeszcze sporo czasu, by zapoznać się z systemem i podzielić swoimi doświadczeniami.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.