Aktualizacja Call of Duty: Ghosts poprawia nie tylko stabilność gry, ale na PC dodaje też realistyczne futra

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Call of Duty: Ghosts doczekało się kolejnej aktualizacji, usprawniającej zabawę na wszystkich platformach, na których ukazał się produkt, ale posiadacze komputerów z kartami firmy NVIDIA od razu niemal zauważą też pewną graficzną nowość. Zwierzaki w grze prezentują się bardziej realistycznie za sprawą technologii APEX, odpowiedzialnej m.in. za ukazanie włosów oraz futer. Warto powtórzyć na PC misje z psem i wilkami.

Nie musieliśmy więc wcale czekać na Wiedźmina 3, żeby sprawdzić, jak w przyszłości będą wyglądać zwierzęta w grach. Naturalnie z futrem poradzą sobie mocniejsze konfiguracje sprzętowe, gdyż obliczenia w tym przypadku bardzo obciążają system. Demko technologiczne wilka z Dzikiego Gonu na szczęście wzbudziły tylko wstępnie niepokój,bo da się w ładniejsze Ghosts jednak sensownie grać na współczesnych PC.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy