r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Aktualizacja GIMPa dla Linuksa

Strona główna Aktualności

Ukazała się, przeznaczona dla platformy Linux, nowa wersja darmowego programu graficznego GIMP 2.6.2, które niweluje kolejne błędy wykryte w stabilnej gałęzi 2.6.

Jako najważniejsze zmiany w stosunku do wersji 2.6.1 wymienić należy znaczną poprawę szybkości skalowania, wyeliminowane błędy z niewłaściwym wyświetlaniem warstw bez kanału alfa. Ponadto zmodyfikowano mechanizm podglądu, który wcześniej nie aktualizował się kiedy obraz powiększony został w więcej niż 100%, naprawiono funkcję drukowania w wyznaczonej skali oraz kompilację pod systemem Solaris 2.8. Usunięto także błąd, który powodował zawieszanie się aplikacji w momencie otwarcia pliku, dla którego generowany był podgląd. Zaktualizowano również tłumaczenia - w tym polskie.

Więcej informacji na temat najnowszego wydania GIMP-a oraz linki do lokalizacji skąd pobrać można źródła dostępne są na oficjalnej stronie projektu.

Najnowszą stabilną wersję dla Windows (2.6.1) pobrać można w dziale: PROGRAMY -> Grafika -> Tworzenie i edycja grafiki rastrowej

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.