Aktualizacja IE8 dla Windows 7 Beta - warto pobrać

Strona główna Aktualności

O autorze

Chociaż według najnowszych doniesień przeglądarka Internet Explorer 8 jest już ukończona, użytkownicy Windows 7 wciąż używają dość starej wersji, jeszcze starszej niż i tak już leciwa wersja Release Candidate. W związku z tym warto pobrać aktualizację, która właśnie pojawiła się w Windows Update.

Aktualizacja, o której mowa nosi oznaczenie KB962921 i rozwiązuje szereg problemów związanych ze stabilnością działania przeglądarki oraz współpracy z dodatkami firm trzecich - między innymi Adobe Flash czy Adobe Acrobat. Sporo z nich zostało już rozwiązanych w wersji Release Candidate wydanej dla Windows XP i Windows Vista jakiś czas temu, ale użytkownicy systemu Windows 7 Beta nie otrzymali aktualizacji z przyczyn technicznych - gdy IE jest już wbudowany w system, tak duża aktualizacja jest karkołomnym przedsięwzięciem.

W oczekiwaniu na Windows 7 w wersji Release Candidate (która być może będzie zawierać już finalną wersję Internet Explorer 8) polecamy więc pobranie wspominanej poprawki wszystkim użytkownikom Windows 7 Beta. Zainteresowanych statystykami dotyczącymi najczęstszych przyczyn awarii wersji beta Internet Explorer 8 odsyłamy natomiast do obszernego postu na oficjalnym blogu IE.

© dobreprogramy