Aktualizacja Mac OS X poprawia uciążliwe błędy

Strona główna Aktualności

O autorze

Firma Apple wydała właśnie nową wersję aktualizacji dla systemu operacyjnego Mac OS X. Pomimo, iż nie wnosi ona wielu zmian to poprawione zostały błędy, z którymi użytkownicy borykali się już od jakiegoś czasu.

Najważniejszą ze zmian w nowej wersji jest naprawa luki, która przy zapisywaniu dokumentów pakietu Adobe Creative Suite 3 na dyskach sieciowych powodowała ich utratę. Kolejną zmianą są wprowadzone do przeglądarki Safari modyfikacje, które zapewniają potencjalnie szybsze ładowanie zabezpieczonych stron internetowych, a także obsługę certyfikatów klienckich przechowywanych na kartach chipowych. Zniwelowano także błąd w module Spaces and Exposé, który miał wcześniej tendencje do niewłaściwego wyświetlania okien na pulpicie oraz ulepszono kalendarz Multiple iCal, wprowadzając ulepszenia, które wykluczają wcześniejsze problemy z interfejsem aplikacji i poprawiają jej ogólną niezawodność.

Aktualizacja Mac OS X 10.5.4 dostępne są w dwóch wersjach, jako aktualizacja o rozmiarach 88 MB rozpowszechniana za pośrednictwem aplikacji Software Update, oraz jako pakiet zbiorczy o rozmiarach 561 MB, który może zostać zainstalowany na każdej wersji Leoparda. Więcej na jej temat znaleźć można w Bazie Wiedzy firmy Apple.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRecenzja Xiaomi Mi Mix 2S. Naprawdę świetnie, ale jeszcze bez perfekcji