r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

[Aktualizacja] Photoshop CC i Lightroom 5 na rok za 12,29 euro miesięcznie

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Aktualizacja, 03.12.2013 16:00
Czas dostępności oferty Ps+Lr dla wszystkich został przedłużony do 8 grudnia.

Ta oferta zainteresuje wszystkich fotografów: z okazji Czarnego Piątku do 2 grudnia dla wszystkich dostępny jest program Fotografia i Photoshop firmy Adobe. Każdy może kupić abonament na zestaw oprogramowania składający się z Photoshopa CC, Lightroom 5, Behance ProSite i 20 GB dysku w chmurze w cenie 9,99 dolarów netto lub, dla Polski, 12,29 euro (51,50 zł) brutto miesięcznie, przy zakupie planu rocznego. Za tę cenę otrzymujemy najświeższe wersje programów, błyskawiczne aktualizacje i wszystkie korzyści wynikające z członkostwa w Creative Cloud.

Plan Ps+Lr pojawił się jako odpowiedź na prośby fotografów, którym do wykonywania pracy często nie był potrzebny cały arsenał programów z CC. Adobe oferuje ten plan tylko do 31 grudnia 2013 użytkownikom CS3+, jednak do 2 grudnia z oferty mogą skorzystać zarówno nowi, jak i obecni abonenci Creative Cloud. Szczegółowe warunki można znaleźć na stronie Adobe. Warto pamiętać, że po upłynięciu roku od daty zakupu, abonament zostanie automatycznie przedłużony po obowiązującej wtedy cenie. Zakupu można dokonać tylko poprzez sklep internetowy Adobe lub przez centrum obsługi.

r   e   k   l   a   m   a

To nie jedyna promocja, którą znaleźć można na stronach Adobe. Do 29 listopada można o 15% taniej kupić pełne wersje lub uaktualnienia programów Acrobat XI Standard i Acrobat XI Pro.

W ramach akcji Twórz jak profesjonalista, płać jak student uczniowie i nauczyciele mogą uzyskać dostęp do usługi Creative Cloud za 19,90 euro miesięcznie. W tej wersji obejmuje ona wszystkie programu z pakietu Creative Cloud. Z 65-procentowego rabatu można skorzystać również do 29 listopada.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.