Aktualizacja Skype 1.4 Beta dla Linuksa

Strona główna Aktualności

O autorze

Pojawiła się zaktualizowana wersja popularnego komunikatora głosowego Skype 1.4 Beta przeznaczonego dla systemu Linux o nazwie kodowej "Salad Sandwich".

W najnowszej wersji dodano kilka nowych opcji i poprawiono sporą ilość zgłoszonych błędów (liczba zmian w Skype 1.4.0.94 Beta sięga ponad 130 pozycji). Programiści dodali m. in. funkcję wysyłania i odbierania kontaktów, szybki filtr wykonywanych połączeń czy kilka nowych skrótów klawiszowych.

Zaprojektowano również nowy wygląd klawiatury telefonu i poprawiono błędy związane z usługą Voicemail. Autorzy podkreślają, że rozwój wersji przeznaczonej dla systemu Linux możliwy jest dzięki osobom dzielącym się swoimi wrażeniami związanymi z obsługą programu i zgłaszającym błędy. Szczegółowa lista zmian dostępna jest na stronie projektu.

Najnowszą wersję komunikatora Skype 1.4.0.94 Beta przeznaczoną dla systemu Linux można pobrać ze strony producenta. Przypominamy, że jest to wersja niestabilna i może funkcjonować nieprawidłowo.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSprawdź, czy możesz być astronautą. Ten test oblali nawet najlepsi