Aktualizacja Windows Live Messenger dla telefonów iPhone

Strona główna Aktualności

O autorze

W App Store pojawiła się właśnie duża aktualizacja komunikatora Windows Live Messenger dla smartfonów iPhone.

Wersja 1.1 Messengera dla użytkowników systemu iOS przynosi sporą dawkę zmian, w tym wiele zaczerpniętych z wydania desktopowego programu (Windows Live Messenger 2011). Pojawiła się między innymi obsługa czatu Facebooka dla iOS 4. Usunięto też wiele błędów takich jak problemy z filtrowaniem kontaktów w trybie offline czy z szybkim przełączaniem statusu. W wersji 1.1 programu pojawiły się nowe filtry kontaktów, dostępna jest też obsługa 31 języków, w tym polskiego.

Windows Live Messenger to darmowa aplikacja dla smartfonów iPhone dostępna w sklepie App Store. Pozwala na korzystanie z komunikatora, poczty Hotmail, a także usług społecznościowych. Podobnie jak w wersji desktopowej, użytkownicy aplikacji mogą prowadzić rozmowy nie tylko z internautami korzystającymi z Windows Live Messengera, ale również Y! Messengera. Dodatkowo program przesyła powiadomienia o nieodebranych wiadomościach. Windows Live Messenger umożliwia przesyłanie zdjęć, tworzenie albumów i dodawanie komentarzy do fotografii.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSprawdź, czy możesz być astronautą. Ten test oblali nawet najlepsi