Aktualizacja Windows Phone 7 już bezpieczna

Strona główna Aktualności

O autorze

Microsoft przywrócił możliwość aktualizacji systemu Windows Phone 7 pracującego na urządzeniach firmy Samsung.

Wcześniej aktualizacja została zablokowana ze względu na kłopoty z jej instalacją, jakich doświadczyli właściciele niektórych modeli telefonów. Problem dotyczył około 10% smartfonów z systemem Windows Phone 7. Jak informowaliśmy pod koniec lutego, użytkownicy zgłaszali zawieszanie się telefonów podczas instalacji. Zazwyczaj miało to miejsce przy kroku 6 (ponowne uruchomienie po przygotowaniu do instalacji aktualizacji) lub 7 (instalacja aktualizacji) procesu. Występowały również problemy z ponownym uruchomieniem urządzenia po zainstalowaniu aktualizacji. Microsoft poinformował na swoim blogu, że błąd został naprawiony i można na nowo dokonywać aktualizacji Windows Phone 7.

Co ciekawe, problemy wystąpiły podczas pierwszej aktualizacji dla nowego systemu Microsoftu, która nie wprowadza istotnych zmian. Jej głównym celem było przygotowanie Windows Phone 7 do instalacji kolejnych poprawek, których wydanie planowane jest jeszcze na ten miesiąc. Paradoksalnie, aktualizacja zamiast przygotować smartfony z systemem Widnows Phone 7 doprowadziła do zablokowania części z nich.

Nie jest to pierwszy problem z systemem firmy z Redmond dla urządzeń mobilnych. Wcześniej, na skutek błędnej implementacji IMAP dla Yahoo! Mail, telefony z Windows Phone 7 mogły wysyłać ilości danych bez wiedzy użytkownika.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję