r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Aktualizacja Zdjęć Google: w nowej wersji rozbudowany edytor i inteligentne filtry

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Google wydało dziś nową aplikację na Androida związaną z fotografią, PhotoScan, która umożliwia wygodną i całkiem skuteczną cyfryzację tradycyjnych zdjęć. Nie jest to jednak jedyna dzisiejsza nowość, jaką korporacja przygotowała w kwestii aplikacji fotograficznych: nowości trafiły także do Zdjęć Google.

Nowa wersja nie jest jeszcze ogólnodostępna, jednak aktualizacji można oczekiwać lada moment, najpewniej jeszcze dziś. Najważniejsza nowość w nowej wersji Zdjęć Google zaprezentowana została na oficjalnym koncie aplikacji i usługi na Twitterze. W najnowszej wersji sporej aktualizacji doczekał się panel edycji zdjęć.

Przede wszystkim panel dostrajania zdjęć został zintegrowany – nie ma już konieczności przechodzenia pomiędzy kolejnymi suwakami, by dostosować jasność czy kontrast. Ponadto pojawiły się także nowe opcje edycji: mowa tutaj między innymi o ekspozycji czy balansie bieli.

r   e   k   l   a   m   a

Nowości pojawią się także w filtrach wzorowanych na tych z Instagrama. Zaprzęgnięte do pracy miało zostać uczenie maszynowe, co ma pozwalać na dynamiczne dostosowywanie intensywności filtra w zależności od tego, co znajduje się na zdjęciu i jak zostało oświetlone.

Dodano także nowe możliwości automatycznego tworzenia filmów ze zdjęć: dodano konfiguracje okolicznościowe związane z narodzinami dziecka (Lullaby), Bożym Narodzeniem (Holiday Traditions) i inne. Zdjęcia Google znaleźć można w naszej bazie.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.