Aktualizacja aplikacji Windows Live Essentials

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Pojawiły się nowe wersje aplikacji wchodzących w skład platformy Windows Live Essentials.

Windows Live Essentials to pakiet bezpłatnych aplikacji firmy Microsoft, w skład którego wchodzą komunikator Messenger, klient poczty i grup dyskusjnych Mail, edytor blogowy Writer, galeria fotografii Photo Gallery, narzędzie kontroli rodzicielskiej Family Safety, pasek przeglądarki Toolbar oraz narzędzie do tworzenia filmów Movie Maker. Ponadto w skład zestawu wchodzi Office Outlook Connector umożliwiający podłączenie do usługi Hotmail z poziomu programu Office Outlook.

Aplikacje z nowymi wersjami to Messenger, Mail, Photo Gallery oraz Writer. Wszystkie doczekały się aktualizacji oznaczonej numerem 14.0.8064.0206. Generalnie nie ma zauważalnych na pierwszy rzut oka nowości, ale poprawiono wiele błędów m.in. związanych z pracą aplikacji na systemie Windows 7.

W niektórych przypadkach, tak jak np. w Windows Live Messenger, aktualizacja zostanie zaoferowana automatycznie w ciągu najbliższych dni. Nie trzeba jednak czekać tak długo, można samemu pobrać zintegrowany instalator i zainstalować wszystkie lub wybrane aplikacje. Instalator ten dostępny jest w naszym vortalu w dziale PROGRAMY -> Dom -> Zestawy programów.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRoboty zabiorą nam pracę? Nie tak szybko – nawet Elon Musk zmienił zdanie