r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Aktualizacja firmware'u dla 27" iMaków

Strona główna Aktualności

Firma Apple wprowadziła kolejną aktualizację firmware’u dla iMaków z 27-calowym ekranem. Ostatnia miała miejsce w grudniu zeszłego roku. Poprawki mają zlikwidować migotanie występujące na ekranach komputerów.

Aktualizacja jest przeznaczona dla komputerów z zainstalowanym najnowszym systemem Mac OS X Snow Leopard (wersja 10.6.2.). Apple informuje, że update ma za główne zadanie usunąć migotanie jakie może pojawiać się na ekranach 27-calowych iMaków. Poprzednia aktualizacja również związana była z obrazem - dotyczyła kart graficznych w komputerach firmy z Cupertino.

Co ciekawe, jeszcze parę dni wcześniej w Internecie pojawiły się niepotwierdzone informacje, jakoby Apple miał wstrzymać produkcję iMaków. Powodem miały być problemy z ekranami w urządzeniach, na które narzekali użytkownicy. Najwyraźniej wiadomości były mocno przesadzone - Apple nie wprowadziłby aktualizacji dla iMaków, gdyby chciał wycofać je ze sprzedaży.

r   e   k   l   a   m   a

Update firmware’u można pobrać za pomocą komendy Apple - Uaktualnienia albo bezpośrednio ze stron producenta. Aktualizacja nie zajmuje wiele miejsca w pamięci komputera, ledwie 294 KB.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.