r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Aktualizacje OpenOSX dla Leoparda

Strona główna Aktualności

OpenOSX wydał aktualizacje produktów OpenOSX Office 2.0 i OpenOSX Grass Pro poprawiające kompatybilność z systemem Mac OS X 10.5. Zmiany obejmują dodanie wsparcia dla programu zarządzającego okienkami pod Leopardem.

OpenOSX Office 2.0 to zestaw popularnych, darmowych aplikacji oferowanych przez pakiet "GNOME Office" kompatybilnych z systemem Mac OS X. W skład pakietu wchodzą takie aplikacje jak edytor tekstu AbiWord, arkusz kalkulacyjny Gnumeric, program przeznaczony do edycji grafiki wektorowej Inkscape oraz promowany jako "otwarty" zastępca Photoshopa - GIMP w wersji 2.2.1. OpenOSX Office 2.0 można kupić w wersji "do pobrania" za około 78 zł, istnieje również opcja zakupu wersji pudełkowej w cenie około 105 zł.

Natomiast OpenOSX Grass to geograficzny system informacji pozwalający m. in. na tworzenie map online. Aplikacja w wersji dla systemu Mac OS X dostępna jest w cenie około 156 zł. Więcej informacji na temat produktów oferowanych przez OpenOSX można znaleźć na stronie projektu, z której można pobrać bezpłatne aktualizacje.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.