Aktywnie w SECURE 2005

Strona główna Aktualności

O autorze

CERT Polska zaprasza wszystkich chętnych do aktywnego uczestnictwa w konferencji SECURE 2005. Do 13 czerwca br. można zgłaszać propozycje własnych referatów na konferencję. Propozycje wezmą udział w konkursie, w ramach którego zostaną wyłonione najciekawsze propozycje. Autorzy tych propozycji zostaną zaproszeni do współpracy i wygłoszenia referatu w trakcie konferencji.

SECURE to konferencja o najdłuższej tradycji w Polsce poświęcona bezpieczeństwu sieci i systemów teleinformatycznych. Co roku w jej trakcie poruszane są najbardziej aktualne zagadnienia związane z tą tematyką. Konferencja organizowana jest przez zespół CERT Polska działający w ramach struktur NASK. Tegoroczna konferencja jest IX edycją SECURE. Partnerem CERT w organizacji konferencji jest Europejska Agencja do spraw Bezpieczeństwa i Sieci i Informacji (ENISA).

Konferencja SECURE 2005 skierowana jest do menedżerów IT, administratorów sieci i systemów komputerowych, dostawców usług i rozwiązań technicznych z zakresu bezpieczeństwa sieciowego, przedstawicieli operatorów teleinformatycznych, przedstawicieli kadry technicznej i zarządzającej działami informatyki w administracji państwowej oraz użytkowników sieci i systemów teleinformatycznych zainteresowanych problematyką bezpieczeństwa.

Konferencja odbędzie się w dniach 25 i 26 października 2005 roku w Warszawie. Wszystkich zainteresowanych zgłoszeniem własnego referatu zapraszamy do pobrania dokumentu zawierającego wszelkie informacje i wytyczne dotyczące zgłoszeń.

© dobreprogramy
s